Кібернетики, інформаційний технологій та інженерії

Матеріал з Wikiситет
Версія від 15:46, 8 січня 2024, створена Вікторія Андріївна Цейко (обговорення | внесок) (Вікторія Андріївна Цейко перейменував сторінку з Автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки на Кібернетики, інформаційний технологій та інженерії без створення перенаправлення)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Інститут автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки
Nni-akot.png
Логотип ННІ
Цифрові ресурси
Репозиторій
Форма навчання
денна
заочна
заочно-дистанційна
Довідники
Довідник абітурієнта 2015
Довідник абітурієнта 2016

Кафедри

Викладацький склад: 29 викладачів
Завідувач кафедри: Древецький Володимир Володимирович
Офіційна сторінка кафедри АЕКІТ

Викладацький склад: 9 викладачів
Завідувач кафедри: Тадеєв Петро Олександрович
Офіційна сторінка кафедри ВМ

Викладацький склад: 7 викладачів
Завідувач кафедри: Круліковський Борис Борисович
Офіційна сторінка кафедри ОТ

Викладацький склад: 20 викладачів
В.о.завідувача кафедри: Турбал Юрій Васильович
Офіційна сторінка кафедри КНПМ

Викладацький склад: 11 викладачів
Завідувач кафедри: Грицюк Петро Михайлович
Офіційна сторінка кафедри КТЕК

Освітні програми

Навчально-науковий інститут автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки проводить прийом на навчання за такими освітніми програмами

Загальна інформація

Історія інституту ННІ АКОТ

Рік заснування - 2000
Директор - Мартинюк Петро Миколайович
Сайт - ННІ АКОТ
Адреса - Україна, 33028, м.Рівне, вул.Соборна, 11

Навчально-науковий інститут автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки створено на базі факультету прикладної математики та комп’ютерно-інтегрованих систем 12 квітня 2013 року.

Директор інституту - доктор технічних наук, кандидат фізико-математичних наук, професор П.М.Мартинюк.

В свою чергу, факультет прикладної математики та комп’ютерно-інтегрованих систем було створено у 2000 році. Деканом факультету від моменту його створення був доктор технічних наук, професор А.П.Власюк.

Склад дирекції ННІ АКОТ

Martyniuk Photo 2020.jpg
Babich Tatiana.jpg 281.jpg 274.jpg
Директор Заступник директора з навчально-методичної роботи Заступник директора з наукової роботи Заступник директора з виховної роботи
Мартинюк Петро Миколайович Бабич Тетяна Юріївна Прищепа Оксана Володимирівна Герус Володимир Андрійович
p.m.martyniuk@nuwm.edu.ua t.iu.babych@nuwm.edu.ua o.v.pryshchepa@nuwm.edu.ua v.a.gerus@nuwm.edu.ua

Працівники деканату

Фото Фото 946.jpg
Старший диспетчер Старший диспетчер Методист заочного відділення
Ковальчук Світлана Петрівна Сачук Галина Михайлівна Карпан Наталія Анатоліївна
nni-akot@nuwm.edu.ua nni-akot@nuwm.edu.ua n.a.karpan@nuwm.edu.ua
Викладацький склад ННІ АКОТ

Професорсько-викладацький склад інституту нараховує 77 викладачів, серед яких

Навчальний процес забезпечуть також більше десяти сумісників, серед яких 2 професори:

В інституті функціонують наступні кафедри: комп'ютерних наук та прикладної математики, обчислювальної техніки, вищої математики, автоматизації, електротехнічних та комп'ютерно-інтегрованих технологій, комп’ютерних технологій та економічної кібернетики.

Де можна отримати знання та навички за напрямками та спеціальностями такими як: «Прикладна математика» та «Автоматизація та комп’ютерно–інтегровані технології», що належать до кібернетичного напрямку. Обидві спеціальності акредитовані за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавр, спеціаліст та магістр. В тому числі: Економіка, Професійна освіта. Цифрові технології, Інформаційні системи і технології

Водночас в інституті акредитовано нові напрями підготовки: «Комп’ютерні науки» і «Комп’ютерна інженерія» галузі знань «Інформатика та обчислювальна техніка» та напрям підготовки «Інформатика» галузі знань «Системні науки та кібернетика».

Наші студенти навчаються у сучасних комп’ютерних класах з найновішим програмним забезпеченням, які об’єднані в єдину мережу і підключені до Інтернету. До їх послуг спеціалізовані лабораторії, обладнанні сучасною мікропроцесорною технікою та комп’ютерно-інтегрованими системами контролю регулювання та керування.

Навчально-науковий інститут автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки тісно співпрацює з вищими навчальними закладами зарубіжжя. Студенти мають можливість навчатися за спільними магістерськими програмами із інститутом електроніки та інформатики Люблінської політехніки, після закінчення якого вони отримуватимуть державні дипломи магістра України та Польщі.

Професорсько-викладацький склад інституту нараховує більше десяти докторів наук, професорів та понад п’ятдесяти кандидатів наук, доцентів, які ведуть наукові дослідження з проблем сучасної математики, математичного та комп’ютерного моделювання природних, техногенних та інформаційних систем; теорії стійкості динамічних систем моделювання ризиків технічних, економічних та соціальних систем; прийняття рішень в умовах невизначеності; створення підземно-рухових пристроїв на біонічних принципах; розробки програмного забезпечення мікропроцесорних та комп’ютерно-інтегрованих систем вимірювання технологічних параметрів, корпоративних інформаційних мереж, комп’ютерних вірусів, тощо.

Наші студенти неодноразово виборювали призові місця на всеукраїнських олімпіадах з програмування, математики, електротехніки, фізики, автоматизації технологічних процесів, були учасниками 4-х міжнародних олімпіад з програмування в Бухаресті, Києві, Харкові, Вінниці.

Інститут активно співпрацює з Київським національним університетом ім. Тараса Шевченка, Національним технічним університетом «Київський політехнічний інститут», Львівським національним університетом ім. Івана Франка, Національним університетом «Львівська політехніка», Національним університетом «Києво-Могилянська академія», Інститутом кібернетики НАН України ім. В.М. Глушкова, Інститутом математики НАН України, Національним авіаційним університетом та іншими провідними навчальними та науковими закладами держави.

Студентське життя - це не тільки щоденне інтенсивне навчання, але й участь в художній самодіяльності, спортивному житті інституту та університету. Щороку в університеті проводяться:
- турніри з кіберспорту такі як Dota 2 та Counter-Strike,
- фестивалі «Студентська весна», турніри КВК, конкурс «Міс університету»,
- спартакіади з багатьох видів спорту (футбол, волейбол, шахи, армспорт)

в 2021 році студентська команда ННІ АКОТ стала переможцем Офіційного студентського кубоку Рівненської області з дисципліни Dota 2 [1]

Наукові проекти

В ННІ АКОТ працює три науково-дослідні лабораторії:

Науково-дослідна лабораторія прогнозної аналітики та моделювання (Керівник: к.т.н., доцент, доцент кафедри комп'ютерних наук та прикладної математик Мічута Ольга Романівна)

Науково-дослідна робототехніки та керування (Керівник: д.т.н., професор, професор кафедри автоматизації та комп'ютерно-інтегрованих технологій Сафоник Андрій Петрович)

Науково-дослідна лабораторія інженерії програмного забезпечення та інформаційних систем (Керівник: к.т.н., доцент, доцент кафедри комп'ютерних наук та прикладної математик Жуковський Віктор Володимирович)

В даних лабораторіях активно працють не лише викладачі інституту, але й студенти та аспіранти. Саме тут студенти вчаться застосовувати отримані теоретичні знання для розв'язування різних прикладних задач та здійснюють перші кроки в своїй науковій діяльності.

Також станом на квітень 2021 року і нашому навчально-науковому інституті виконується ряд держбюджетних тем, а саме:

"Математичне та комп'ютерне моделювання техногенних керовних процесів в пористих середовищах з бар'єрами за умов ідентифікації" (№ держреєстрації: 0120U102055). Керівники проекту: д.т.н., професор Мартинюк Петро Миколайович та д.т.н., професор Бомба Андрій Ярославович

"Іноваційні засади проектування та адаптації ресурсозберігаючих рішень для оптимізації процесів очищення води з урахуванням автоматизованого контролю" (№ держреєстрації: 0119U000083). Керівник проекту: д.т.н., професор Сафоник Андрій Петрович

"Інформаційно-аналітична система органічного землеробства та забезпечення екологічної стійкості ґрунтів" (№ держреєстрації: 0120U000235). Керівник проекту: к.т.н., доцент Жуковський Віктор Володимирович

"Дослідження суфозії, карстоутворення, корозії та вилуговування в пористих середовищах" (№ держреєстрації: 0119U000081) Керівник проекту: к.т.н., доцент Мічута Ольга Романівна

Студентське життя

Poswiata.jpg
Mis-nuwgp.jpg
2-mis-nuwm.jpg
Mister-nuwm.jpg
2mister-nuwm.jpg
Studspring.jpg
13230893 1725309481048817 882416976 o.jpg


Давайте знайомитись, хоча ні.... краще давайте зробимо короткий екскурс в один рік навчання студента. Отож погнали.

Перше вересня… Вже без традиційних дзвіночків та кульок, все по серйозному: з директорами, ректором та його заступниками. Навколо чоловіки в мантіях, яким вже енна кількість років, навіть Мер прийшов. І ось ти сидиш і слухаєш, слухаєш, слухаєш і думаєш: “ Мамо, це і є те круте студентське життя, про яке ти мені так багато розповідала?”. Так, це воно. Проте той, хто вміє терпіти – отримає набагато більше. Існує друга частина нашої посвяти. Вечірка, де наші керівники в світшотах та джинсах ( і не переживайте, тусуються вони там не довго), знайомство з найактивнішими старшокурсниками ( а як відомо, хто кентує з крутими ребятами – сам стає крутий), барбекю, де нарешті за цілий день можна поїсти (на халяву), ну і звісно дискотека. Ну як вам такий сценарій посвяти? Полетіли далі.

Якщо ти до прикладу відмінно танцюєш або співаєш, ми маємо платформу, де кожен творчий студент може показати себе. Перший рівень ( для новачків) – це фестиваль, який проводиться виключно для першокурсників –“Золота осінь”, цей день може стати хвилиною слави на усі роки навчання, тому не прогав.

Одразу попереджуємо всіх театралів – якщо ти класний актор (або просто любиш це діло) до того ж трохи маєш почуття гумору і навіть якщо не маєш – то не роздумуючи приєднуйся до нашого СТЕМу (студентського театру естрадних мініатюр) під назвою “Шатун” бо це окрема секти людей, які сповідують свою віру і бла бла бла. А до речі, ми маємо ще одну таку секту тільки вже для танцюристів. Якщо ви крутите вертухи під Monatika “Теперь давай танцуй” то автоматом потрапляєте у танцювальний колектив університету “X-dance”

Маємо ринг для найкрутіших вокалістів. Для вас існує окремий фестиваль і на секундочку Всеукраїнський – “Пісня буде поміж нас”. Зверніть увагу, адже прийнявши участь в такому заході – ви будете захищати честь усього нашого університету.

Кожного дня ми з вами думаємо, що сьогодні одягнути, який створити образ чи то як там по модному кажуть “підібрати лук”. Гаразд гаразд, більша частина все життя живе з думкою, що лук то цибуля, але якщо ви всетаки впевнена у собі особа, яка вміє нести себе неначе король/ королева - тоді це ваш зірковий час – хлопці. Так так хлопці зараз дуже страшні модники. Жартуємо, без образ - “Містер та Міс НУВГП” – то є неймовірні конкурси, де прийняти участь можуть усі бажаючі і головне з крутими призами ( до слова генеральним спонсором в нас є туристична фірма "Валентайм тур", яка дарувала поїздки нашим МІС в тур Європою)

А зараз я запрошую на ринг усіх азартних. Тих, хто готовий боротись за перемогу незважаючи ні на що, тих, хто любить змагатись понад усе. Фестиваль студентської творчості “Студентська весна” – місце, де кожен інститут ( до слова в нашому Університеті є 8 Інститутів) хоче довести, що він найкращий, де студенти усіх курсів демонструють таланти. Та й загалом це крутий обмін досвідом, адже приймаємо гостей із Польші, а потім вони приймають в гості нас, ну звісно переможців).

Впевнений що серед Вас є ті хто і вечора не може прожити щоб не поганяти в CS:GO, або DOTA2, і для Вас ми маємо занняття не на один день.Регулярні туріри як під егідою федерації кіберспорту України, так і за сприянння Міністерства і все це із додатковими подарунками від нашого керівництва

Ти любиш Україну і любиш подорожувати?, тоді однозначно що програма обміну студентів нашого ННІ з іншими інститутами та університетами України, такими як: Київ, Одеса, Чернівців, Львів та багато інших саме для тебе. Ти зможеш побувати у них парах, побачити та порівняти як проходять заняття, погуляти містом, знайти багато нових друзів, а можливо і кохання.

Ти запитаєш: "Хто цим всім рулить?"
Не повіриш....... Студентське самоврядування:
Голова Студради -Макарець Марина (makarets_ak17@nuwm.edu.ua)
Заступник голови -Кондратюк Олена (kondratiuk_ak18@nuwm.edu.ua)
Секретар -Федосеєва Софія (fedosieieva_ak17@nuwm.edu.ua )
Голова студентського профбюро – Гаврилюк Олександр (havryliuk_ak18@nuwm.edu.ua )
Заступник голови профбюро – Чубай Назарій (chubai_ak19@nuwm.edu.ua)


Ми не впевнені, що хтось прочитає це все до кінця, але насправді це лише частинка усього, що ми могли б вам розказати. А ще всі знають , що краще один раз побачити – тому чекаємо із нетерпінням на проведення цієї захопливої екскурсії під назвою – Студентське життя.

Гімн інституту

У 2015 році, за ініціативою доцента кафедри автоматизації, електротехнічних та комп'ютерно-інтегрованих технологій Данченкова Якова Васильовича, було створено гімн інституту автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки. Мелодію написав професор кафедри хорового диригування РДГУ, заслужений працівник культури України Пастушенко Андрій Семенович.

Текст гімну ННІАКОТ
сл. Данченков Я.В., муз. Пастушенко А.С.


І
Ми всі вчимося в інституті
Щоб корисними Україні бути.
Ай Ті (ІТ) науки не прості,
Ми подолаєм труднощі такі.Приспів, 2 рази:
Чудове перехрестя наших доль -
Ми тут своє покликання знайшли!
І кожен у професії герой,
Ми інституту свою вірність довели.ІІ
Нам добру тут дають освіту,
Ми пронесем знання свої по Світу.
Наш інститут – це пам’ять навіки
І згадка про студентскії роки.Приспів, 2 рази:
Чудове перехрестя наших доль -
Ми тут своє покликання знайшли!
І кожен у професії герой,
Ми інституту свою вірність довели.

Прослухати гімн

Галерея


Вікіситет Це незавершена стаття.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.