Довідник абітурієнта 2019

Матеріал з Wikiситет
Перейти до: навігація, пошук
Emblem-important.png Ця сторінка "Довідник абітурієнта 2016" являється застарілою. Ознайомитись із електронним Довідником абітурієнта 2018 можна за посиланням. Запрошуємо переглянути Сайт START.NUWM.EDU.UA для абітурієнтів, де опубліковані освітні програми

Спеціальності бакалавра

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ АВТОМАТИКИ, КІБЕРНЕТИКИ ТА ОБЧИСЛЮВАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ АГРОЕКОЛОГІЇ ТА ЗЕМЛЕУСТРОЮ


НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ ТА МЕНЕДЖМЕНТУ

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ

{{{2}}}


НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ МЕХАНІЧНИЙ ІНСТИТУТ


НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ПРАВА

НАДСЛУЧАНСЬКИЙ ІНСТИТУТ


Спеціальності магістра

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ ТА МЕНЕДЖМЕНТУ

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ


НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ПРАВА

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ МЕХАНІЧНИЙ ІНСТИТУТ


НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ АВТОМАТИКИ, КІБЕРНЕТИКИ ТА ОБЧИСЛЮВАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ


НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ АГРОЕКОЛОГІЇ ТА ЗЕМЛЕУСТРОЮКоледжі

РІВНЕНСЬКИЙ АВТОТРАНСПОРТНИЙ КОЛЕДЖ

БЕРЕЗНІВСЬКИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ КОЛЕДЖ


ТЕХНІЧНИЙ КОЛЕДЖ

РІВНЕНСЬКИЙ ЕКОНОМІКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ КОЛЕДЖ


КОСТОПІЛЬСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ КОЛЕДЖ
Звернення ректора

Національний університет водного господарства та природокористування у минулому році відсвяткував своє 100 – річчя, але почуває себе молодим завдяки енергії сердець 13 тисяч студентів, які здобувають вищу освіту за різними спеціальностями.
За роки функціонування університету понад 65 тисяч випускників, у т.ч. іноземних, отримали глибокі теоретичні і практичні навички за обраним фахом та впевнено реалізують їх у водогосподарській, будівельні, механіко-енергетичній, транспортній, сільськогосподарській та економічний галузях народного господарства України, близького і далекого зарубіжжя. Разом із фаховою підготовкою в університеті понад 40 років здійснюється підготовка офіцерів запасу для Зброй-них сил України. Свої знання і досвід сьогодні передають 682 науково-педагогічних працівники, у тому числі 58 докторів наук, професорів, 355 кандидатів наук, доцентів. Серед них 42 – дійсних члени галузевих академій наук України та зарубіжних країн Університет – найбільший навчальний заклад Рівненщини, до складу якого входять 8 навчально-наукових інститутів, 5 локальних центрів дистанційного навчання, інститут післядипломної освіти, Надслучанський інститут та 5 коледжів . Підготовка та перепідготовка фахівців, у тому числі й іноземних громадян, здійснюється за 32 спеціальностями та 40 спеціалізаціями бакалавра, 19 спеціальностями та 29 спеціалізаціями спеціаліста, 27 спеціальностями та 47 магістерськими освітніми програмами Навчання здійснюється за денною, заочною, заочно-дистанційною формами за державним замовленням та за кошти юридичних і фізичних осіб. Студенти, які навчаються за державним замовленням, отримують стипендії. Кращим студентам призначаються стипендії Президента України, ВРУ, голови ОДА, міського голови та інші іменні стипендії. Підвищенню рівня професорсько-викладацького складу сприяє діяльність аспірантури і докторантури. Університет сьогодні – це сучасне академічне містечко, де створені всі умови для навчання, проживання, соціального захисту, побутового обслуговування, відпочинку та дозвілля студентів. На території студмістечка працюють: їдальня, магазин, спортивний корпус з комплексом відкритих майданчиків і стадіоном.

Історію творять особистості, тому хочу звернутися до нинішньої молодої зміни та наголосити: саме від вас залежить майбутнє нашої держави. Ви талановиті, повні завзяття і молодої енергії. Перед вами відкрилися широкі життєві дороги і великі можливості. Тож наполегливо працюйте, сміливо долайте труднощі, твердо йдіть до обраної мети
Вірте в себе і Ваші мрії стануть реальністю!


З повагою
Віктор Мошинський


Витяг з правил прийому

ВИТЯГ ІЗ ПРАВИЛ ПРИЙОМУ ДО НУВГП У 2016 РОЦІ

Сертифікат, вступні випробування та співбесіди

Для конкурсного відбору на навчання за освітньо-професійними програмами підготовки бакалаврів зараховується сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, виданий у 2016 році. Право брати участь у конкурсі тільки за результатами вступних іспитів з конкурсних предметів мають право особи, у яких є захворювання, зазначені у Переліку захворювань, що можуть бути перешкодою для проходження громадянами зовнішнього незалежного оцінювання. Брати участь у конкурсі за результатами зовнішнього незалежного оцінювання або вступних іспитів з конкурсних предметів (за їх вибором) мають право особи, звільнені з військової служби (у тому числі демобілізовані) після 30 листопада 2015 року та особи, які проходять військову службу (крім військовослужбовців строкової служби).
За результатами співбесіди зараховуються особи: яким Законом України "Про статус і соціальний захист громадян, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" надане таке право; які стали інвалідами внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров'я, одержаних під час участі у масових акціях громадського протесту в Україні з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року за євроінтеграцію та проти режиму Януковича (Революція Гідності), та які звернулися за медичною допомогою у період з 21 листопада 2013 року по 30 квітня 2014 року; визнані інвалідами війни відповідно до пунктів 11-14 статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».
За результатами фахового вступного випробування зараховуються особи, які вступають на навчання за освітньо-професійними програмами підготовки бакалаврів на базі здобутого освітньо-кваліфікаційних рівнів молодшого спеціаліста та спеціаліста, ступенів бакалавра та магістра.
Університет оголошує набір студентів без ЗНО для навчання за спільними освітніми програмами із іноземними вищими навчальними закладами.

Порядок зарахування

 1. Зарахування на навчання до Університету, незалежно від джерел фінансування, здійснюється на конкурсній основі. Конкурс проводиться за спеціальностями (спеціалізаціями).
 2. Конкурсний бал особи, яка вступає на основі повної загальної середньої освіти, обчислюється шляхом додавання балів сертифіката з конкурсних предметів, бала за конкурс творчих або фізичних здібностей (у разі його про-ведення), середнього бала документа про повну загальну середню освіту та балів за особливі успіхи або за успішне закінчення підготовчих курсів нашого університету, помножених на вагові коефіцієнти.
 3. Зараховуються поза конкурсом при поданні сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з кількістю балів (одержанні відповідної кількості балів на вступних випробуваннях) не нижче 100, яким законами України надане таке право.Кількість місць для осіб, які зараховуються поза конкурсом, становить не більше 5 відсотків від обсягу державного замовлення з кожної спеціальності (спеціалізації).
 4. Особи, рекомендовані до зарахування на навчання, на протязі встановленого строку (п'яти днів) зобов'язані особисто подати до приймальної (відбіркової) комісії оригінали всіх документів та підписати власну роздруковану електрону заяву. В іншому випадку вони втрачають право зарахування на навчання за державним замовленням і на їх місця будуть зараховані наступні за рейтингом вступники.

Терміни подачі документів
ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ для вступу до університету на денну та заочну форму навчання:

 • від осіб, які не складають вступних випробувань і не проходять творчі конкурси за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра на основі повної загальної середньої освіти – з 11 липня по 27 липня;
 • від осіб, які мають складати вступні іспити та фахові випробування, проходити співбесіду та творчі конкурси за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра на основі повної загальної середньої освіти та на основі ОКР „Молодшого спеціаліста” – з 11 липня по 20 липня.

Строки проведення вступних екзаменів

 • для осіб, які мають складати вступні іспити, фахові випробування та проходити співбесіду за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра на основі повної загальної середньої освіти та на основі ОКР „Молодшого спеціаліста” – з 21 липня по 28 липня.
 • для осіб, які мають проходити творчі конкурси за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра на основі повної загальної середньої освіти – з 18 липня по 27 липня.

Терміни оприлюднення рейтингового списку та зарахування: Терміни оприлюднення рейтингового списку:

 • не пізніше 12 години 01 серпня 2016 року.

Виконання абітурієнтами вимог до зарахування:

 • на місця державного замовлення - до 18.00 години 05 серпня 2016 року;
 • за кошти фізичних та юридичних осіб - не пізніше 10 серпня 2016 року.

Терміни зарахування вступників:

 • за державним замовленням – не пізніше 12.00 го-дини 06 серпня 2016 року;
 • за кошти фізичних та юридичних осіб – після зарахування на місця державного замовлення – не пізніше 12 серпня 2016 року

До приймальної комісії подаються такі документи:

 1. Заява встановленого зразка (в паперовій або в електронній формі).
 2. Документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього.
 3. Сертифікат (сертифікати) відповідного рівня зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року (для вступників на основі повної загальної середньої освіти).
 4. Чотири кольорових фотокартки розміром 3 х 4 см.
 5. Документ, що засвідчує особу і громадянство вступника (паспорт – копії 1, 2 та 11 сторінки).
 6. Військовий квиток (або посвідчення про приписку до призовної дільниці) для військовозобов'язаних.
 7. Документи, що дають право на пільги.

Усі копії документів засвідчуються за оригіналами відбірковою комісією, або в установленому законодавством порядку. Копії документа, що посвідчує особу та громадянство, військового квитка (посвідчення про приписку), свідоцтва про народження не підлягають засвідченню. Копії документів без пред'явлення оригіналів не приймаються.
Оригінали документів при участі в конкурсі на місця, що фінансуються за кошти державного бюджету, вступником подаються лише один раз при виборі місця навчання (виконання вимог до зарахування).

Адреса приймальної комісії: м. Рівне,
вул. Мірющенка, 53а,
навчальний корпус № 7, ауд. 729
тел. (0362) 63-32-22,

Години роботи: 9.00 – 17.00
обідня перерва: 13.00 – 14.00
Вихідні: субота, неділя

www.nuwm.edu.ua
rc@nuwm.edu.ua


Особливості вступної кампанії

ОСОБЛИВОСТІ ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ 2016

До особливостей та відмінностей для абітурієнтів-2016 необхідно віднести:

 1. Здавати ЗНО у 2016 році зобов'язані усі без винятку випускники 11 класів.
 2. Нова система оцінювання результатів тестів: склав ЗНО або не склав. Випускник буде вважатись таким, що склав ЗНО, якщо він набрав 100 балів і більше з 200 можливих.
 3. Щоб мати можливість вступати до ВНЗ у 2016 році, усім без винятку абітурієнтам потрібно пройти тестування ЗНО, незалежно в якому році вони закінчили середні навчальні заклади. Сертифікати ЗНО усіх попередніх років визнаються недійсними.
 4. Кількість предметів для ЗНО визначається абітурієнтом самостійно і не може перевищувати чотирьох.
 5. Найголовнішою особливістю вступної кампанії-2016 буде те, що Вступники для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти на денну форму навчання, крім осіб, які мають право на участь у конкурсі за результатами вступних іспитів на основі повної загальної середньої освіти, зарахування за співбесідою та зарахування поза конкурсом, подають заяви тільки в електронній формі.
 6. Абітурієнти можуть подати до п'ятнадцяти заяв на п'ять спеціальностей (спеціалізацій), на яких передбачено прийом за кошти державного бюджету. Подання заяв в електронній формі на спеціальності (спеціалізації), на яких не передбачається прийому за кошти державного бюджету, не обмежується. Усі інші категорії вступників подають заяви тільки в паперовій формі. Вони можуть подавати до п'ятнадцяти заяв на п'ять спеціальностей.
 7. Під час подання заяв про участь у конкурсному відборі на денну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти за кошти державного бюджету для здобуття ступеня бакалавра вступник зазначає у кожній заяві пріоритетність цієї заяви відносно інших поданих ним заяв, при цьому показник пріоритетності 1 (один) означає найвищу пріоритетність.
 8. У 2016 році МОН України планує у межах кожного рейтингового списку вступників за кожною спеціальністю (спеціалізацією, освітньою програмою, напрямом підготовки) визначати гарантований обсяг (до 5 відсотків) місць державного замовлення для вступу поза конкурсом окремих категорій вступників, визначених законом.
 9. Зарахування на місця державного замовлення абітурієнтів, які пройшли конкурсний відбір, буде проводитись в одну хвилю за умови подачі оригіналів документів абітурієнтом впродовж чотирьох діб.
 10. Середній бал шкільного атестата буде переводитись у 200-бальну шкалу.
 11. Для конкурсного відбору осіб, які вступають на основі повної загальної середньої освіти, конкурсний бал обчислюється шляхом додавання балів сертифіката з конкурсних предметів, (бала за конкурс творчих здібностей у разі його проведення), середнього бала документа (додатка до документа) про повну загальну середню освіту та балів за особливі успіхи або за успішне закінчення підготовчих курсів Національного університету водного господарства та природокористування, помножених на вагові коефіцієнти. Сума вагових коефіцієнтів дорівнює одиниці. Вага бала за особливі успіхи, або за успішне закінчення підготовчих курсів Національного університету водного господарства та природокористування становить 5 % конкурсного бала.