073 Менеджмент організацій і адміністрування

Матеріал з Wikiситет
Перейти до: навігація, пошук
Інститут економіки та менеджменту
Nni-mm.png
Логотип ННІ
Випускова кафедра
кафедра менеджменту
Форма навчання
денна
заочна
Колишній напрям підготовки
8.03060101
Отримаємо кваліфікацію
магістр з менеджменту організацій і адміністрування, менеджер-адміністратор


{{#invoke:Message box|mbox}}

ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ

  • менеджмент організацій. управління проектами
  • фінансовий менеджмент
  • інвестиційний менеджмент
  • креативний менеджмент
  • методика викладання економіки і менеджменту у вищій школі
  • управління змінами. управління якістю
  • інтелектуальна власність. договірне право
  • методологія та організація наукових досліджень


Випускник зможе

Керувати: · підприємствами різних форм власності і видів економічної діяльності, державними установами, фінансовими структурами, науковими та освітніми організаціями, власним бізнесом, тощо.


Розробляти: · перспективні стратегічні програми розвитку організації, планувати потребу у матеріальних, фінансових та трудових ресурсах, визначати джерела їх постачання впроваджувати інноваційно-інвестиційні проекти діяльності підприємства та забезпечувати його конкурентоспроможність на ринку.


Організовувати: · раціональне управління економічними, фінансовими, інвестиційними, інноваційними і соціальними процесами на підприємствах, формувати програми соціального розвитку організації та ефективної системи мотивації працівників.


Здійснювати: маркетингові дослідження конкурентного середовища, зовнішньоекономічну діяльність, налагоджувати співпрацю з банками та іншими кредитно-фінансовими установами; обґрунтовувати управлінські рішення з використанням сучасних інформаційних технологій тощо.


Набути практичних навичок: · на реальних підприємствах та на віртуальному підприємстві навчально-тренінгової лабораторії Західного бізнес-центру кафедри менеджменту.


Зможе працювати:керівником (менеджером) підприємств різних сфер діяльності; керівником підрозділів в торгівлі; керівником малого підприємства або власного бізнесу; керівником підрозділу (менеджером) з питань комерційної діяльності та логістики, з питань економічної, маркетингової, фінансової, зовнішньоекономічної діяльності; менеджером у сфері фінансів; менеджером (управителем) ресторанного, готельного та туристичного бізнесу тощо.

Контактна інформація: м. Рівне, вул. Приходька, 75, корп. № 2, ауд. 262, kaf-manag@nuwm.edu.ua, тел. 097-661-82-82.