Водного господарства та природооблаштування

Матеріал з Wikiситет
Перейти до: навігація, пошук
Інститут водного господарства та природокористування
Nni-v.png
Логотип ННІ
Цифрові ресурси
Репозиторій
Форма навчання
денна
заочна
заочно-дистанційна
Довідники
Довідник абітурієнта 2015
Довідник абітурієнта 2016

Кафедри

З 01.09.2017 року відповідно наказу ректора №146 від 15.03.2017 р. "Про реорганізацію кафедр навчально-наукового інституту водного господарства та приробооблаштування" в ННІ ВГП діють наступні кафедри:

Спеціальності та спеціалізації

Рівня бакалавр

Вступ 2018

Рівня магістр

Вступ 2018

Загальна інформація

Директор - Хлапук Микола Миколайович
Адреса - Україна, м.Рівне, вул. О. Новака (Приходька), 79, навчальний корпус №4, к. 456 http://www.facebook.com/nnivgp

Даний інститут за напрямом діяльності університету, де готують фахівців спеціальностей і спеціалізацій, актуальних для різних галузей України, насамперед водного господарства. Підготовка спеціалістів із водогосподарських спеціальностей ведеться у навчальному закладі вже 85 років. За цей час дипломи інженерів отримали більше 20 тисяч фахівців. Спеціальності факультету ліцензовані на IV рівень акредитації, відповідно до цього здійснюється підготовка бакалаврів, спеціалістів та магістрів.

У різні роки в інституті працювали вчені, які уславили вітчизняну науку. Серед них: А.Янголь, Л.Скрипчинська, Г.Потоцький, Н.Орлова, Г.Сухомел, О.Огієвський, П.Фільчаков, Б.Пишкін, В.Ільїн, Г.Претро.

Навчально-виховний процес в інституті проводить висококваліфікований викладацький колектив.

Відповідає сучасним вимогам і матеріально технічна база інституту: аудиторії та лабораторії обладнані сучасними технічними засобами навчання, комп’ютерною технікою, студенти працюють у локальних комп’ютерних мережах та всесвітній мережі Internet.

У рамках приєднання вищих навчальних закладів України до Болонського процесу, відомого як єдиний європейський простір вищої освіти, в інституті започатковане поглиблене вивчення студентами іноземних мов, а саме польської і англійської, як передумови розвитку академічної мобільності наших студентів. Інститут має розгалужені зв’язки з навчальними закладами та науковими установами Європи, де студенти проходять навчальну і виробничу практики.

ННІВГП є провідною організацією навчальних науково-виробничих комплексів до складу яких входять: Інститут гідротехніки і меліорації Української академії аграрних наук, головний проектно-розвідувальний інститут "Укрводпроект", обласні управління з водного господарства, споріднені коледжі, технікуми, ліцеї, гімназії, школи та інші організації.

Фундаментальні дослідження науковців інституту в галузі гідротехнічних меліорацій, які лягли в основу проектування десятків тисяч гектарів зрошуваних і осушувально-зволожувальних систем, ввійшли складовою частиною до ряду державних та відомчих нормативних документів, виконані на кафедрах інституту. Це розробка нових методик оптимізації параметрів гідромеліоративних систем і управління ними, методики розрахунку надійності систем, комплекс робіт з економії та раціонального використання водних і земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища при зрошенні земель, нові об'ємні захисно-фільтруючі елементи для пластмасових дренажних труб, комплекс машин для обслуговування меліоративних систем та інші.

Навчаючись в інституті, студенти мають широкі можливості для занять громадською та науково-дослідною роботою, спортом, художньою самодіяльністю. Серед них чимало переможців і призерів всеукраїнських і міжнародних олімпіад

Цитата дня:

Не спрашивай, что твоя страна сделала для тебя, спрашивай, что ты можешь сделать для своей страны. (Джон Фицджеральд Кеннеди) Ask not what your country can do for you; ask what you can do for your country.

Вакансії випускникам

Вакансії напрямку інженер-гідротехнік (Україна)

Проекти

Освітня програма "Гідроінформатика"

Gidroinform 260.gif


Галерея


Вікіситет Це незавершена стаття.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.