Сторінки, які найдовше не редагувалися
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
Нижче показано до 50 результатів у діапазоні від #901 до #950.
Переглянути (попередні 50 | наступні 50) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).
- НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я (17:04, 23 червня 2020)
- 145 Гідроенергетика (17:47, 23 червня 2020)
- НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ (10:46, 24 червня 2020)
- Копиловський Віктор Ярославович (10:50, 2 липня 2020)
- 262 Правоохоронна діяльність (12:37, 2 липня 2020)
- Змієвський Анатолій Миколайович (10:37, 3 липня 2020)
- Цибульський Валерій Іванович (10:38, 5 липня 2020)
- 227 Фізична терапія, ерготерапія) (м) (10:37, 6 липня 2020)
- Козійчук Елла Вікторівна (11:31, 6 липня 2020)
- Гаращук Володимир Анатолійович (09:26, 14 липня 2020)
- Якість освіти - ОПП "Геоінформаційні системи і технології" (16:15, 15 липня 2020)
- 051 Економіка довкілля і природних ресурсів (13:52, 19 липня 2020)
- Опитування студентів на ОПП Психологія (22:03, 22 липня 2020)
- Назарук Віталій Дмитрович (22:03, 1 серпня 2020)
- 191 Архітектура та містобудування (Архітектура будівель і споруд) (11:42, 10 серпня 2020)
- О! Тиждень (16:50, 14 серпня 2020)
- Каськів Мар'яна Володимирівна (19:48, 14 серпня 2020)
- 193 Геодезія та землеустрій (м) (09:39, 17 серпня 2020)
- 151 Автоматизація та комп'ютерно–інтегровані технології (Робототехніка та штучний інтелект) (м) (15:43, 27 серпня 2020)
- Відділ підготовки здобувачів наукових ступенів та організації захисту дисертацій (09:21, 1 вересня 2020)
- Шевчук Наталія Михайлівна (17:55, 7 вересня 2020)
- Зощук Віталій Олегович (20:27, 15 вересня 2020)
- За скороченим циклом навчання (16:34, 19 вересня 2020)
- За повним циклом навчання (17:44, 19 вересня 2020)
- Кухнюк Олег Миколайович (09:15, 21 вересня 2020)
- Савчук Роман Іванович (11:32, 23 вересня 2020)
- Поліщук-Герасимчук Тетяна Олександрівна (17:28, 29 вересня 2020)
- Грицуняк Катерина Ярославівна (10:04, 5 жовтня 2020)
- Поплавський Дмитро Михайлович (15:39, 5 жовтня 2020)
- Гудь Володимир Миколайович (22:43, 5 жовтня 2020)
- Бойко Михайло Віталійович (16:36, 6 жовтня 2020)
- Богданенко Олександр Вікторович (09:40, 7 жовтня 2020)
- Мороз Еліна Григорівна (13:56, 12 жовтня 2020)
- Ляш Андрій Олексійович (22:34, 18 жовтня 2020)
- Віктор Демидович Гвоздецький (19:06, 30 жовтня 2020)
- Давидюк Петро Петрович (12:15, 2 листопада 2020)
- Самороков Валентин Олександрович (12:18, 2 листопада 2020)
- Жижчук Антоніна Вікторівна (13:22, 2 листопада 2020)
- Кравченко Віталій Сергійович (20:02, 2 листопада 2020)
- Кравчук (13:56, 4 листопада 2020)
- Пшеюк Оксана Олексіївна (13:25, 5 листопада 2020)
- Надслучанський інститут (19:10, 16 листопада 2020)
- Ігор Васильович Фізик (20:49, 17 листопада 2020)
- Виховна робота кафедри гідроінформатика (13:04, 18 листопада 2020)
- Навчально-лабораторна база кафедри гідроінформатики (13:07, 18 листопада 2020)
- Рада молодих вчених (11:27, 23 листопада 2020)
- Сергій Віталійович Барановський (15:34, 30 грудня 2020)
- Аспірантура (18:06, 4 січня 2021)
- Гаращенко В'ячеслав Іванович (21:22, 15 січня 2021)
- GTBVIVT Student scientific study groups (17:46, 20 січня 2021)
Переглянути (попередні 50 | наступні 50) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).