Кафедра транспортних технологій і технічного сервісу

Матеріал з Wikiситет
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Кафедра транспортних технологій і технічного сервісу
Logo-new-ttts.jpg
Завідувач кафедри
к.т.н., доцент
Кристопчук М.Є.
Наш сайт
Наш сайт
Цифрові ресурси
Telegram
Контакти
Адреса:
м. Рівне, вул. Олекси Новака,77.
Навчальний корпус № 3,

к. 335, 337

Електронна пошта:
kaf-ttts@nuwm.edu.ua


На кафедрі транспортних технологій і технічного сервісу на сьогоднішній день займаються навчальною, методичною, науковою та виховною роботою 5 доцентів, 1 професор і 2 старших викладачі, а саме: Кристопчук М.Є., Хітров І.О., Швець М.Д. – к.т.н., доценти; Сорока В.С. – к.с-г.н., доцент; Никончук В.М., д.е.н., професор; Дорощук В.О., Пашкевич С.М. – старші викладачі. Завідувачем кафедри є кандидат технічних наук, доцент Кристопчук М.Є.

Склад кафедри

Кафедра транспортних технологій і технічного сервісу - це працьовитий згуртований колектив, в основі формування кадрової політики якої лежать принципи системності, інноваційності, соціальної захищеності працівників.


Історія

  • Кафедра транспортних технологій і технічного сервісу створена в 1993 році на факультеті економіки і менеджменту та мала початкову назву "Управління виробництвом".
  • У 1998 році кафедра виступила фундатором новоствореного факультету менеджменту і в 1999 році змінила назву на "Регіонального управління". Кафедра здійснювала випуск спеціалістів за трьома спеціальностями: "Державна служба", "Менеджмент організацій", "Організація перевезень і управління на транспорті (автомобільний транспорт)".
  • В 2012 році кафедра регіонального управління стала базовою для створення двох кафедр, одна з них отримала назву "Управління транспортною інфраструктурою".
  • У 2013 році проведена реогранізація факультетів університету та створені навчально-наукові інститути. Кафедра управління транспортною інфраструктурою об'єдналась з кафедрою експлуатації і ремонту машин та ввійшла до складу навчально-наукового механіко-енергетичного інституту з назвою - "Транспортних технологій і технічного сервісу".
  • З вересня 2017 року завідувачем кафедри транспортних технологій і технічного сервісу є кандидат технічних наук, доцент Кристопчук М.Є.

Освітні програми

БАКАЛАВР (Перший (бакалаврський) рівень вищої освіти)

МАГІСТР (Другий (магістерський) рівень вищої освіти)

Сертифікати про акредитацію

Кафедра акредитована за четвертим рівнем (підтверджено сертифікатами НД-ІІ 1870852, НД-ІІІ 1870853 та НД-ІV 1870854 від 2014 року), випускає висококваліфікованих фахівців за наступними спеціальностями:

275 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти;

275 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.

Партнери кафедри

Налагоджені партнерські відносини з вітчизняними та закордонними партнерами. Укладено договори з компаніями «Ant Logistics», InterMarium Foundation, PTV Vissim для вивчення та практичного застосування сучасного програмного забезпечення для моделювання транспортних та логістичних процесів.
Для високоякісної практичної підготовки фахівців транспортної галузі за роки свого існування кафедра підписала угоди та налагодила тісну і плідну з провідними транспортними підприємствами, університетами та органами міської ради. Серед них:

  • ТОВ "К - Т - С"
  • КТ "РІВНЕ-ПАС"
  • ДП “Чайка”
  • КП "Рівнеелектроавтотранс" РМР
  • ПП “ТРАНСКОМ АЛЬЯНС”
  • ТОВ “ДЖЕЙ СОЛЬЮШЕНС”
  • ТОВ “СУГп”ІМТРЕКС”
  • Департамент інфраструктури та благоустрою
  • Рівненська митниця
  • Вища школа торгівлі і послуг - Академія прикладних наук (м. Познань)

На базі підприємств-партнерів створені філії кафедри, зокрема на ТОВ "К - Т - С" та КТ "РІВНЕ-ПАС".

Методична робота

Цифровий репозиторій НУВГП

Результати багаторічної роботи колективу кафедри відображені у численних працях: монографіях, наукових статтях, доповідях на наукових конференціях різних рівнів, а також підручниках та навчальних посібниках:

  • Хітров, І. О. та Кристопчук, М. Є. та Никончук, В. М. (2022) Експлуатаційні властивості транспортних засобів. НУВГП, Рівне. ISBN 978-966-327-536-9
  • Турченюк, М. О. та Швець, М. Д. та Кірічок, О. Г. та Кристопчук, М. Є. (2017) Планування діяльності автотранспортного підприємства. НУВГП, Рівне.
  • Турченюк, М. О. та Кірічок, О. Г. та Швець, М. Д. та Кристопчук, М. Є. (2014) Проектування транспортно-складських комплексів. НУВГП, Рівне.
  • Корецька, С. О. та Ларіна, Р. Р. та Кристопчук, М. Є. та Познаховський, В. А. (2014) Управління розвитком стратегічного потенціалу автомобільного транспорту регіонів України. Монографія. НУВГП, Рівне, Україна.
  • Турченюк, М. О. та Швець, М. Д. та Кристопчук, М. Є. (2013) Планування діяльності автотранспортного підприємства. НУВГП, Рівне, Україна. ISBN 978-966-327-232-0
  • Сорока, В. С. та Гладковська, О. О. (2013) Транспортно-експедиційна робота. НУВГП, Рівне, Україна. ISBN 978-966-327-238-2
  • Кристопчук, М. Є. та Голотюк, М. В. та Хітров, І. О. (2012) Менеджмент технічної служби. НУВГП, Рівне, Україна.
  • Хітров, І. О. та Гавриш, В. С. (2012) Ремонт машин і обладнання. НУВГП, Рівне, Україна.
  • Кристопчук, М. Є. (2012) Соціально-економічна ефективність пасажирської транспортної системи приміського сполучення. Монографія. НУВГП, Рівне, Україна.
  • Кристопчук, М. Є. та Лобашов, О. О. (2012) Приміські пасажирські перевезення. НТМТ, Харків. ISBN 978-617-578-109-8

Гриф Національного університету водного господарства та природокористування у 2016 році одержав навчальний посібник «Транспортна статистика» (Познаховський В.А., Кірічок О.Г.), у 2018 році - навчальний посібник "Практикум з дисципліни "Інтелектуальна власність", а також підручник "Планування діяльності автотранспортного підприємства" (2-ге вид., перероб. і доп.) (Турченюк М.О., Кірічок О.Г., Швець М.Д., Кристопчук М.Є.) (2016 р.).


Кафедра забезпечує викладання понад 60 дисциплін: дослідження операцій в транспортних системах, загальний курс транспорту, основи економіки транспорту, транспортні засоби, вантажні перевезення, пасажирські перевезення, взаємодія видів транспорту, основи теорії транспортних процесів і систем, проектний аналіз, методи наукових досліджень, економіка транспорту, управління ланцюгом постачань, транспортно-експедиторська діяльність, технічний сервіс, експлуатація і обслуговування машин, ремонт машин, виробнича експлуатація машин та багато інших. Всі дисципліни забезпечені навчально-методичними комплексами, розробленими відповідно до вимог ступеня бакалавра і ступеня магістра, читаються викладачами на високому рівні з використанням сучасних інноваційних технологій та розміщені в цифровому репозиторії Національного університету водного господарства та природокористування.

Наукова робота

На сьогоднішній день кафедра є потужним науково-дослідним центром. У 2016 році завершено виконання кафедральної держбюджетної науково-дослідної роботи на тему: «Формування технологій управління розвитком стратегічного потенціалу автомобільного транспорту в регіонах України» (державний реєстраційний номер 0112U008294). Головною метою дослідження є визначення концептуальних засад формування та реалізації державної політики щодо забезпечення стабільного та ефективного функціонування автомобільного транспорту, дослідження проблем недостатнього рівня використання транзитного потенціалу держави, вдосконалення системи управління автомобільним транспортом та дорожнім господарством.
З 2016 року викладачі кафедри працюють над новою кафедральною науково-дослідною роботою на тему: «Формування стратегій управління транспортними процесами та раціонального розташування об’єктів транспортної інфраструктури у містах» (державний реєстраційний номер 0116U000282), метою якої є удосконалення методів ефективного управління транспортними процесами вантажних та пасажирських перевезень у містах, розробка рекомендацій щодо раціонального розташування об’єктів транспортної інфраструктури у містах.
Ще один науковий напрям роботи кафедри – розробка теоретичних і експериментальних методів досліджень надійності, експлуатації і ремонту машин.
Науково-дослідна робота кафедри характеризується високою активністю залучення студентів. Про результативність даної роботи говорить низка призерів-переможців олімпіад, конкурсів, учасників наукових конференцій тощо. Зокрема, у Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт призові місця здобували студенти Яремчук Ю.Л., Онищук В.В. (керівник Кучер О.О., ст. викладач), Токарець С.А. (керівник Кристопчук М.Є., к.т.н., доцент); переможцем конкурсу студентських наукових робіт ім. Гулі Корольової в 2013 році став Савлук О.П. (керівник Дорощук В.О., ст. викладач), показали глибокі знання під час ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2012/13 Соколюк О.Л., Пальчевська А.В., Агадишева Т.І. У 2014-2015 рр. І загальнокомандне місце здобула команда у складі студентів Дедера П.В., Мулько О.В. Кафедра пишається своїми випускниками, серед яких є багато визначних людей, в тому числі чемпіон світу з армреслінгу, Заслужений майстер спорту України Жох О.С.
За вагомі здобутки у науковій, навчально-методичній, організаційній роботі викладачі кафедри неодноразово нагороджувалися грамотами, почесними грамотами та подяками.

Наукові заходи та конференції

Обмін досвідом здійснюється шляхом організації Міжнародних та Всеукраїнських науково-практичних конференцій.

Галерея

Контакти

Aдреса: м. Рівне, вул. Олекси Новака, 77, навчальний корпус № 3, ауд. 335, 337

Електронна адреса: kaf-ttts@nuwm.edu.ua