Механічний

Матеріал з Wikiситет
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Загальна інформація


Коротка історична довідка

Рік заснування - 1936
Директор - Марчук Микола Михайлович
Сайт - Механічний
Адреса - м. Рівне, вул. О. Новака, 77, навчальний корпус № 3, к. 311

Створений навчально-науковий механічний інститут в 1936 роком.
В 1959 році інститут переведений в м.Рівне з новою назвою - Український інститут інженерів водного господарства, назва факультету збереглася і він продовжував називатися торфомеханічним. З відкриттям в 1961 році нової спеціальності "Будівельні і дорожні машини" ще тоді факультет, отримує назву - механічний.
Зі спеціальності "Технологія і комплексна механізація розробки торфових родовищ" у 1969 році відбувся останній випуск інженерів, яким присвоювалась кваліфікація "інженер-механік", з 1970 року випускники отримували кваліфікацію "гірничий інженер".
У 1992 році в інституті відкрито спеціальність "Автомобілі та автомобільне господарство" і в 1999 ще дві: "Обладнання підприємств будівельних матеріалів і хімічних виробництв", "Теплоенергетика".
З 2004-2005 навчального року факультет має нову назву - механіко-енергетичний, а з 2014 року - навчально-науковий механічний інститут.

Навчально-матеріальна база
Навчальний процес проходить у 7 навчальних корпусах, де функціонує понад 100 спеціалізованих аудиторій, кабінетів,навчальних лабораторій, лабораторій, класів, оснащених сучасною аудіовізуальною апаратурою, комп'ютерами та іншим технічним обладнанням. Інститут має Центр навчально-виробничої підготовки студентів в с.Любомирка Рівненського району, механічні майстерні, філіали кафедр на виробництві, Центр підготовки і перепідготовки водіїв, де студенти вивчають сучасну техніку, проходять навчальні та виробничі практики.

Навчально-виховна робота
В арсеналі виховних засобів задіяні усі види навчальної діяльності, а також тематичні лекції, бесіди, зустрічі із вченими та відомими людьми, участь у заходах до знаменних дат, днів знань, науки, екскурсії до краєзнавчих та історичних місць, організація дозвілля, індивідуальне спілкування викладач - студент. Головною ланкою виховного процесу виступають випускаючі за спеціальностями кафедри, за якими закріплені академічні групи. Куратори призначаються із висококваліфікованих досвічених викладачів, педагогів зі стажем. Особливу турботу та піклування в інституті проявляють до студентів першого курсу - їм необхідна допомога наставника в адаптуванні до особливостей навчання у вузі, створенні здорового мікроклімату і згуртуванні студентів у групі, активного залучення і усвідомленної участі першокурсників у виховних заходах.

Досягнення в галузі культури і спорту
Аматорська творчість механічного інституту є однією із кращих в університеті, а її окрасою - народна чоловіча хорова капела "Гамалія", народний джазовий ансамбль "Диксиленд", фольклорний ансамбль "Калина", духовий оркестр.
В інституті велику увагу надають фізичному вихованню. Студентів механічного інституту завжди вважають головними претендентами на призові місця в щорічних традиційних спартакіадах університету. В загальному заліку спартакіади спортсмени-механіки останні роки займають тільки перші місця.
Слід відзначити спортивні досягнення з волейболу, баскетболу, боксу, легкоатлетичного кросу, вільної боротьби та важкої атлетики.

Кафедри

Освітні програми

Навчально-науковий механічний інститут
Nni-a.png
Логотип ННІ
Цифрові ресурси
Репозиторій
Форма навчання
денна
заочна
заочно-дистанційна
Довідники
Довідник абітурієнта 2021


БАКАЛАВР


МАГІСТР

Доктор філософії

Директор інституту

Марчук Микола Михайлович

Професор,кандидат технічних наук, член-кореспондент Транспортної Академії України, Заслужений працівник освіти України, нагороджений знаком "Відмінник освіти України"

Автор 165 наукових і навчально-методичних праць, 12 авторських свідоцтв і патентів на винаходи, пяти навчальних посібників.

Наукові інтереси – поліпшення експлуатаційних властивостей транспортних засобів.

Керівник дисертаційних робіт аспірантів, з них 6 аспірантів захистили дисертації на здобуття вченого ступеня кандидата технічних наук.

Державні нагороди:

  • Почесний знак «Відмінник освіти України»,
  • «Заслужений працівник освіти України»Галерея

<<gallery mode=packed-overlay widths="300px" >> Файл:ТЕА.png| Файл:Шиномонтажне відділення .png| Файл:Будова ТЗ.png| Файл:Будова автомобіля.png| Файл:ДВЗ.png| Файл:Комплекс.png| Файл:Верстати.png| Файл:Майстерня.png| Файл:Кран.png| Файл:Макети.png | Файл:Павільйон.png| Файл:Павільйон_1.png|

Вікіситет Це незавершена стаття.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.