Відмінності між версіями «Кафедри ННМІ»

Матеріал з Wikiситет
Перейти до навігації Перейти до пошуку
м
м
Рядок 1: Рядок 1:
[[Кафедра автомобілів та автомобільного господарства]]  
[[Кафедра автомобілів та автомобільного господарства]] <br />
[[Кафедра будівельних, дорожніх, меліоративних, сільськогосподарських машин і обладнання]]
 
[[Кафедра розробки родовищ та видобування корисних копалин]]
[[Кафедра будівельних, дорожніх, меліоративних, сільськогосподарських машин і обладнання]]<br />
[[Кафедра теоретичної механіки, інженерної графіки та машинознавства]]
 
[[Кафедра розробки родовищ та видобування корисних копалин]]<br />
 
[[Кафедра теоретичної механіки, інженерної графіки та машинознавства]]<br />
 


== Транспортних технологій та технічного сервісу ==
== Транспортних технологій та технічного сервісу ==

Версія за 15:13, 21 листопада 2015

Кафедра автомобілів та автомобільного господарства

Кафедра будівельних, дорожніх, меліоративних, сільськогосподарських машин і обладнання

Кафедра розробки родовищ та видобування корисних копалин

Кафедра теоретичної механіки, інженерної графіки та машинознавства


Транспортних технологій та технічного сервісу

Історія становлення і розвитку кафедри

Кафедра транспортних технологій і технічного сервісу

Кафедра транспортних технологій і технічного сервісу створена в квітні 2013 року шляхом злиття кафедри управління транспортною інфраструктурою та кафедри експлуатації і ремонту машин у складі навчально-наукового механіко-енергетичного інституту за наказом ректора К №125 від 12.04.2013 р.

Кафедру очолює доктор економічних наук, професор, академік АЕН України, член-кореспондент АТН України Ларіна Рена Рінатівна. Викладацький склад кафедри налічує 13 осіб, з яких один доктор економічних наук, професор, академік АЕН України, член-кореспондент АТН України (Р.Р. Ларіна), 10 кандидатів наук, доцентів (В.С. Гавриш, В.Р. Романюк, Є.І. Тхорук, О.Г. Кірічок, В.А. Познаховський, В.С. Сорока, М.О. Турченюк, І.О. Хітров, М.Д. Швець, М.Є. Кристопчук), 2 старші викладачі (О.О. Гладковська, В.О. Дорощук).

Навчально-допоміжний персонал: майстер виробничого навчання Антонюк Василь Максимович; діловоди Оліферчук Валентина Миколаївна і Пашкевич Світлана Михайлівна.

На даний час кафедра є випусковою, четвертого рівня акредитації. Це центр, де сконцентрована робота з підготовки висококваліфікованих фахівців за наступним напрямом підготовки та спеціальностями:

  • 6.070101 «Транспортні технології (автомобільний транспорт)» за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр;
  • 7.07010102 «Організація перевезень і управління на транспорті (автомобільний транспорт)» за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст;
  • 8.07010102 «Організація перевезень і управління на транспорті (автомобільний транспорт)», магістр.

Даний напрям підготовки і спеціальності є актуальними, враховуючи необхідність залучення до управління транспортним процесом підготовлених фахівців в нових умовах роботи та формування пасажиропотоків та вантажопотоків в умовах наявності великої кількості самостійних перевізників. Потрібно зауважити, що для західних областей України тільки в НУВГП ведеться підготовка таких фахівців. Крім того, кафедра забезпечує викладання дисциплін фахового спрямування студентам навчально-наукових інститутів: механічного; економіки, менеджменту та права; автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки.

Студенти, які навчаються на кафедрі, набувають знань, умінь з таких дисциплін сучасної транспортної науки: технічна експлуатація транспортних засобів, організація перевезень вантажів та пасажирів, комерційна робота на транспорті, транспортно-експедиторська діяльність, організація міжнародних автомобільних перевезень, транспортна статистика, економіка транспорту, управління роботою транспорту, техніко-економічного обґрунтування розвитку транспортної системи, чинники успішного працевлаштування, управління ланцюгом постачань, вища освіта і Болонський процес тощо. Отримані знання та навички дозволяють випускникам успішно працювати у транспортно-експедиторських фірмах, транспортних підрозділах установ і підприємств, службах організації і безпеки руху транспортних підприємств, Державній автомобільній інспекції МВС України тощо.

Навчальний процес на кафедрі забезпечують висококваліфіковані викладачі, а саме: проф. Р.Р. Ларіна, доц. В.С. Гавриш, доц. В.І. Романюк, доц. Є.І. Тхорук, доц. О.Г. Кірічок, доц. В.А. Познаховський, доц. В.С. Сорока, доц. М.О. Турченюк, доц. І.О. Хітров, доц. М.Д. Швець, доц. М.Є. Кристопчук, ст. викл. О.О. Гладковська, ст. викл. В.О. Дорощук. З них 6 викладачів пройшли підвищення кваліфікації у Національному транспортному університеті за програмою «Організація перевезень і управління на транспорті (автомобільний транспорт)», 5 викладачів здобули другу вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста за спеціальністю 7.07010102 «Організація перевезень і управління на транспорті (автомобільний)» в Навчально-науковому інституті післядипломної освіти НУВГП.

На кафедрі ведеться підготовка науково-педагогічних кадрів через аспірантуру. В аспірантурі навчаються О.О. Гладковська, В.О. Дорощук, Т.С. Карпан, О.В. Семенюк. Випускники університету за спеціальністю «Організація перевезень і управління на транспорті (автомобільний транспорт)», магістри О.О.Гладковська, В.О.Дорощук, Т.С.Карпан, О.В.Семенюк сьогодні є викладачами і аспірантами кафедри.

Викладачами кафедри опубліковано понад 280 наукових робіт, видано 21 навчальний посібник та 3 монографії; отримано більше 10 патентів і авторських свідоцтв на винаходи. Всі наукові дослідження кафедри захищені науковими публікаціями.

З 2000 року на кафедрі захищені 4 кандидатських дисертації (І.О. Хітров, С.В. Клімов, М.Є. Кристопчук, В.Я. Корнієнко).

Співробітники кафедри беруть активну участь в роботі наукових конференцій та семінарів. Викладачами кафедри у навчальному процесі широко використовуються новітні комп’ютерні технології та сучасні прикладні програмні продукти. Співробітники кафедри проводять науково-дослідну роботу, залучаючи до неї студентів. На кафедрі успішно ведеться методична робота (видані близько 100 методичних вказівок).

За короткий строк кафедра налагодила наукові зв’язки з провідними вузами України, Росії, Білорусі, Болгарії. Наукові розробки співробітників кафедри впроваджуються в навчальний процес, що знаходить відображення при роботі студентів над курсовими та дипломними проектами.

Кафедра транспортних технологій і технічного сервісу є згуртованим працьовитим колективом талановитих людей, який спроможний виконувати покладені на нього завдання.

Контакти

Aдреса м. Рівне, вул. Приходька, 77, навчальний корпус №3, ауд. 335, 337

Електронна адреса: kaf_transp@ukr.net