Стрілець Олег Романович
кандидат технічних наук, доцент
Біографія
Народився 10 березня 1988 року в місті Львів. Закінчив рівненську середню школу №28, клас з поглибленим вивченням іноземної мови, з золотою медаллю.
З 2004 року навчався на механіко-енергетичному факультеті НУВГП за спеціальністю «Підйомно-транспортні, будівельні, дорожні, меліоративні машини та обладнання». У 2008 році отримав диплом бакалавра з відзнакою, а потім у 2009 році - диплом магістра з відзнакою з інженерної механіки.
За час навчання в університеті приймав активну участь у Всеукраїнських олімпіадах і конкурсах наукових робіт за що отримав 2 дипломи першого ступеня, 1 диплом другого ступеня і 2 дипломи третього ступеня, а також нагороджувався грамотами.
Неодноразовий переможець конкурсів наукових робіт студентів університету імені Гулі Корольової. Двічі занесений на дошку пошани університету «Людина року» у 2007 та 2009 роках. Отримував стипендію Президента України.
З 2009 по 2013 рік працював асистентом на кафедрі теплоенергетики та машинознавства НУВГП. З 2013 переведений на посаду асистента новоствореної кафедри теоретичної механіки, інженерної графіки та машинознавства.
З 2010 по 2014 рік навчався у цільовій аспірантурі без відриву від виробництва на кафедрі деталей машин Національного університету «Львівська політехніка» за спеціальністю 05.02.02 «Машинознавство». У 2014 році достроково захистив дисертаційну роботу на тему "Розробка конструкцій та обгрунтування параметрів пружних шпонкових з'єднань".
Наукова робота
За результатами методичної і наукової роботи у співавторстві має 5 навчальних посібників, 15 методичних вказівок, опублікував більше 100 наукових статтей, повідомлень і тез та три монографії, отримав більше 250 охоронних документів, серед яких один патент Російської Федерації, а інші – це патенти України на винаходи і корисні моделі.
Стипендіат Кабінету Міністрів України. За результатами щорічного конкурсу "Кращий молодий науковець НУВГП" був неодноразово нагороджений Почесними грамотами: за перше місце у 2012, 2014, 2015, 2017 та 2019 роках та за третє місце у 2013 році.
Активно займається керівництвом студентської наукової роботи. Є керівником студентського наукового гуртка "Деталіст".
з 2018 року член Ради молодих вчених НУВГП.
Володіє українською, англійською та російською мовами, навичками роботи в інженерних САПР – КОМПАС-3D, AUTOCAD, SolidWorks, Fusion 360. Знайомий з мовами програмування Object Pascal, Java, C#.
Приймає активну участь в житті університету. Постійно бере участь в спортивних спартакіадах серед викладачів та працівників НУВГП.