Відмінності між версіями «Тимощук Ігор Олександрович»

Матеріал з Wikiситет
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Рядок 1: Рядок 1:
==<span style="color:#004561"> Біографія </span>==
==Біографія==
[[File:1026.jpg|thumb|Тимощук Ігор Олександрович]]
[[File:1026.jpg|thumb|Тимощук Ігор Олександрович]]
У 1978 р. закінчив Київський державний університет ім. Т.Г. Шевченка за спеціальністю  «Романо-германські мови та література», здобув кваліфікацію «Перекладач – референт французької та арабської мов, викладач французької мови».  
У 1978 р. закінчив Київський державний університет ім. Т.Г. Шевченка за спеціальністю  «Романо-германські мови та література», здобув кваліфікацію «Перекладач – референт французької та арабської мов, викладач французької мови».  

Версія за 15:11, 10 травня 2019

Біографія

Тимощук Ігор Олександрович

У 1978 р. закінчив Київський державний університет ім. Т.Г. Шевченка за спеціальністю «Романо-германські мови та література», здобув кваліфікацію «Перекладач – референт французької та арабської мов, викладач французької мови».

З серпня 1978р. по липень 1982р. - військовий перекладач в республіці Алжир. З березня 1983 року працював в НУВГП на кафедрі іноземних мов на посадах асистента, старшого викладача, з 2002 року по нинішній час займає посаду доцента кафедри іноземних мов.

Є автором та співавтором понад 40 науково-методичних праць, в тому числі двох навчальних посібників та трьох словників з грифами Міністерства освіти і науки України.

Наукові інтереси: перекладознавство; вдосконалення методів навчання основ науково-технічного перекладу іншомовного тексту; використання новітніх технологій в процесі викладання іноземної мови за професійним спрямуванням, ділової іноземної мови.

Бере участь у реалізації міжнародного проекту в рамках студентської обмінної програми між НУВГП та Вищою сільськогосподарською школою міста Аен (Лімож, Франція).

За час роботи в університеті проходив професійне стажування на базі університетів Франції.

Стаж педагогічної роботи у вищому навчальному закладі – 30 років.

Посада

Директор Центру міжнародного співробітництва та освіти НУВГП.

Основні обов'язки

  • систематизація та планування роботи щодо здійснення міжнародних зв'язків між навчальними закладами, науковими організаціями та професійними асоціаціями як в регіоні, так і за кордоном;
  • організація укладання угод про співпрацю університету із закордонними навчальними закладами та організаціями в галузі наукової та навчальної діяльності, організація та контроль виконання положень підписаних угод, контроль ходу проведення профорієнтаційної роботи за кордоном;
  • здійснення обліку та поточного контролю за виконанням університетом, навчально-науковими інститутами, кафедрами, іншими структурними підрозділами, окремими викладачами та співробітниками угод, програм та інших міжнародних зобов'язань із НУВГП;
  • організація обміну викладачами та науковими співробітниками з метою їх участі в наукових конференціях, а також стажування;
  • забезпечення умов та здійснення належної інформаційної рекламної роботи в закордонних ЗВО з метою добору нових партнерів та розширення зв'язків НУВГП;
  • організація обліку та контролю всіх напрямків міжнародного співробітництва НУВГП;
  • організація короткострокових навчальних програм обміну студентами та викладачами відповідно до укладених угод про співробітництво між університетом та закордонними партнерами, дотримання інших міжнародних зобов'язань НУВГП.