Відмінності між версіями «Бондарчук Людмила Юріївна»

Матеріал з Wikiситет
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Рядок 1: Рядок 1:
Викладачка [[Кафедра архітектури та середовищного дизайну|кафедри архітектури та середовищного дизайну]] ([[Національний університет водного господарства та природокористування]]), молода вчена, практикуюча архітекторка та дизайнерка.
Коло наукових інтересів — архітектурна спадщина шкільного будівництва Волині міжвоєнного періоду і проблема її модернізації.
== Біографія/Biography ==
== Біографія/Biography ==
Викладачка [[Кафедра архітектури та середовищного дизайну|кафедри архітектури та середовищного дизайну]] ([[Національний університет водного господарства та природокористування]])
Народилась 1989 р. у с. В. Шпаків (Рівненська область).
У 2007-2013 рр. навчалась у Національному університеті водного господарства та природокористування (НУВГП).
По завершенню навчання отримала диплом магістра архітектури за спеціальністю «Дизайн архітектурного середовища» із відзнакою.
Живе та працює в Рівному. Заміжня, виховує сина.
 
== Професійний шлях ==
У 2016-2017 рр.— викладачка архітектурних дисциплін у Вищому професійному училищі N1 (м. Рівне).
У 2017 р.— аспірантка НУВГП.
З 2018 р.— асистентка кафедри архітектури та середовищного дизайну.
З 2020 р. дотепер — працює на посаді старшого викладача кафедри архітектури та середовищного дизайну та продовжує навчатись в аспірантурі.
 
== Підвищення кваліфікації  ==
У 2019 р. навчалась в  Літній школі модернізму на базі Гданської і Львівської політехнік «Letnia szkoła modernizmu. Gdynia/Lwów. Architektura. Ochrona. Popularyzacja».
У 2021р. проходила підвищення кваліфікації на базі архітектурної фірми ТОВ «Орбіта Будпроект».
Брала участь в наукових конференціях в Польщі, Чехії, Україні.
 
== Наукова робота  ==
Лауреатка гранту Генерального консульства Республіки Польща в Луцьку (2020) на дослідження архітектури шкіл Волині міжвоєнного періоду, підсумком виконання якого стало видання каталогу «Архітектура шкіл на Волині в міжвоєнний період / "Architektura szkół na Wołyniu w okresie międzywojennym".


Архітекторка, молода вчена, досліджує особливості формування архітектури освітніх закладів Волині міжвоєнного періоду (1921-1939) в контексті засад державотворення у Другій Речі Посполитіій. Здійснювала дослідження в архівних та музейних установах Рівного і Луцька. У 2019 р. брала участь у Міжнародному воркшопі на базі Гданської і Львівської політехнік «Letnia szkoła modernizmu. Gdynia/Lwów. Architektura. Ochrona. Popularyzacja». Лауреатка гранту Генерального консульства Республіки Польща в Луцьку (2020) на дослідження архітектури шкіл Волині міжвоєнного періоду, підсумком виконання якого стало видання каталогу «Архітектура шкіл на Волині в міжвоєнний період / Architektura szkół na Wołyniu w okresie międzywojennym». Має практичний проєктний досвід дизайнера інтер’єрів, виконання архітектурних візуалізацій та комп’ютерного 3D-моделювання.
Список публікацій:
1. Стаття: «ReflectionoftheIdeaofState-BuildinginArchitectureofSchoolsofVolynin 1920s-1930s.» In: FacultyofArchitecture CTU inPrague, 7th  InternationalConferenceArchitectureandUrbanism: ContemporaryResearch. Prague, CzechRepublic, 7-8 December 2017, pp. 31-34;
2. Тези: «Architekturaszkół w KowlunaWołyniu w okresiemiędzywojennym (1921–1939)»,IV Międzynarodowy Kongres Naukowy "Stan badań nad wielokulturowym dziedzictwem dawnej Rzeczypospolitej", Rzeszów-Jarosław, 3-5 X 2018
3. Тези: «Проблеми модернізації спадщини шкільного будівництва міжвоєнного періоду на Волині»/ «ProblemofmodernithationofschoolconstruktionheritageofInterwarperiodinVolyn»  у збірнику «Організаційна будова та система завдань національних осередків DOCOMOMO» 23-25 квітня 2019р. м.Харків., с.35;
4. Тези: «Розвиток планувальної структури шкіл на Волині в міжвоєнний період» у збірнику «Міжнародна науково-практична конференція «Архітектура, освіта і наука в Україні і світі: досвід і перспектива розвитку»; 1-4 жовтня 2019р. м. Рівне, с. 27.;
5. Архітектура шкіл на Волинів міжвоєнний період(1921-1939)/Bondarczuk L.ARCHITEKTURA SZKÓŁ NA WOŁYNIUw okresiemiędzywojennym(1921-1939) Katalog, (2020 рік, в друці).

Версія за 22:07, 1 вересня 2023

Викладачка кафедри архітектури та середовищного дизайну (Національний університет водного господарства та природокористування), молода вчена, практикуюча архітекторка та дизайнерка. Коло наукових інтересів — архітектурна спадщина шкільного будівництва Волині міжвоєнного періоду і проблема її модернізації.

Біографія/Biography

Народилась 1989 р. у с. В. Шпаків (Рівненська область). У 2007-2013 рр. навчалась у Національному університеті водного господарства та природокористування (НУВГП). По завершенню навчання отримала диплом магістра архітектури за спеціальністю «Дизайн архітектурного середовища» із відзнакою. Живе та працює в Рівному. Заміжня, виховує сина.

Професійний шлях

У 2016-2017 рр.— викладачка архітектурних дисциплін у Вищому професійному училищі N1 (м. Рівне). У 2017 р.— аспірантка НУВГП. З 2018 р.— асистентка кафедри архітектури та середовищного дизайну. З 2020 р. дотепер — працює на посаді старшого викладача кафедри архітектури та середовищного дизайну та продовжує навчатись в аспірантурі.

Підвищення кваліфікації

У 2019 р. навчалась в Літній школі модернізму на базі Гданської і Львівської політехнік «Letnia szkoła modernizmu. Gdynia/Lwów. Architektura. Ochrona. Popularyzacja». У 2021р. проходила підвищення кваліфікації на базі архітектурної фірми ТОВ «Орбіта Будпроект». Брала участь в наукових конференціях в Польщі, Чехії, Україні.

Наукова робота

Лауреатка гранту Генерального консульства Республіки Польща в Луцьку (2020) на дослідження архітектури шкіл Волині міжвоєнного періоду, підсумком виконання якого стало видання каталогу «Архітектура шкіл на Волині в міжвоєнний період / "Architektura szkół na Wołyniu w okresie międzywojennym".

Список публікацій: 1. Стаття: «ReflectionoftheIdeaofState-BuildinginArchitectureofSchoolsofVolynin 1920s-1930s.» In: FacultyofArchitecture CTU inPrague, 7th InternationalConferenceArchitectureandUrbanism: ContemporaryResearch. Prague, CzechRepublic, 7-8 December 2017, pp. 31-34; 2. Тези: «Architekturaszkół w KowlunaWołyniu w okresiemiędzywojennym (1921–1939)»,IV Międzynarodowy Kongres Naukowy "Stan badań nad wielokulturowym dziedzictwem dawnej Rzeczypospolitej", Rzeszów-Jarosław, 3-5 X 2018 3. Тези: «Проблеми модернізації спадщини шкільного будівництва міжвоєнного періоду на Волині»/ «ProblemofmodernithationofschoolconstruktionheritageofInterwarperiodinVolyn» у збірнику «Організаційна будова та система завдань національних осередків DOCOMOMO» 23-25 квітня 2019р. м.Харків., с.35; 4. Тези: «Розвиток планувальної структури шкіл на Волині в міжвоєнний період» у збірнику «Міжнародна науково-практична конференція «Архітектура, освіта і наука в Україні і світі: досвід і перспектива розвитку»; 1-4 жовтня 2019р. м. Рівне, с. 27.; 5. Архітектура шкіл на Волинів міжвоєнний період(1921-1939)/Bondarczuk L.ARCHITEKTURA SZKÓŁ NA WOŁYNIUw okresiemiędzywojennym(1921-1939) Katalog, (2020 рік, в друці).