Відмінності між версіями «Відділ інноваційної діяльності»

Матеріал з Wikiситет
Перейти до навігації Перейти до пошуку
(Створення сторінки)
 
(доповнення)
Рядок 1: Рядок 1:
[[Файл:V-ind.png|thumb|м. Рівне<br/>тел<br/> E-mail: ]]
[[Файл:V-ind.png|thumb|м. Рівне<br/>тел<br/> E-mail: ]]
Центр інноваційної діяльності та трансферу технологій є науковим підрозділом Національного університету водного господарства та природокористування.
До складу центру входять
* [[Сектор інноваційної діяльності та трансферу технологій]]
* [[Сектор грантової роботи]]
==Основні завдання центру==
У сфері інноваційної діяльності та трансферу технологій:
* Створення інструментів комерціалізації результатів наукових досліджень і розробок в університеті.
* Комерціалізація наукових розробок.
* Організаційна, технічна та фінансова допомога науковому колективу в комерціалізації технологій.
* Організація навчання персоналу університету в області інноваційного менеджменту.
У сфері грантової роботи
* Здійснення діяльності з залучення структурних підрозділів, співробітників, викладачів до участі в програмах, конкурсах на отримання грантів.
* Здійснення планування, координації, аналізу та контролю грантової діяльності кафедр, навчально-наукових інститутів університету.
* Інформаційний супровід грантової діяльності.
==Функції центру==
У сфері інноваційної діяльності та трансферу технологій:
* Забезпечує набуття університетом майнових прав на об’єкти  інтелектуальної власності, їх охорону та контроль за правомірним використанням.
* Збирає інформацію про наукові розробки університету.
* Аналізує отриману інформацію, проводить попередні маркетингові дослідження, експертну оцінку і приймає рішення про комерціалізацію найбільш перспективних розробок.
* Формує і веде інформаційні бази даних по розробкам університету, що пропонуються для комерціалізації.
* Здійснює пошук джерел фінансування для комерціалізації відібраних розробок. Представляє розробки на конкурсах, виставках і т.д.
* Спільно з адміністрацією університету проводить переговори з потенційними покупцями, а також з представниками влади, організаціями та підприємствами різних форм власності, діяльність яких пов’язана зі сферою інноваційної діяльності та трансферу технологій.
* Бере в межах своєї компетенції участь у підготовці, укладанні та контролі за виконанням ліцензійних договорів (підписання, контроль за своєчасністю платежів, розподіл доходу (роялті) всередині університету).
* Готує і супроводжує інноваційні проекти, пов’язані із створенням нового підприємства (участь університету та його співробітників в якості засновників, перехід співробітників університету на роботу у новостворене підприємство, оформлення договірних відносин між університетом і новим підприємством, консультування в розробці бізнес-проекту, знаходження власних шляхів і джерел фінансування).
* Організовує спільні заходи співробітників університету та представників бізнесу (семінари, конференції, форуми, круглі столи).
* Здійснює пошук і аналіз інформації про технологічні запити в секторах ринку, пов’язаних з науковою діяльністю співробітників університету.
* Здійснює в установленому порядку підготовку, випуск та розповсюдження інформаційних та інших матеріалів про діяльність сектору.
* Надає пропозиції керівництву університету щодо участі у міжнародному співробітництві у сфері інноваційної діяльності та трансферу технологій в рамках міжнародних програм, проектів і професійних асоціацій.
У сфері грантової роботи:
* Перспективне і поточне планування участі структурних підрозділів університету в програмах, конкурсах на отримання грантів.
* Організація інформаційно-аналітичного пошуку програм та конкурсів на отримання грантів у галузі науково-дослідницької та освітньої діяльності.
* Підготовка інформаційних, довідкових та методичних матеріалів з питань грантової діяльності.
* Організація і проведення заходів, спрямованих на отримання знань, умінь і навичок, необхідних для підготовки заявок на участь в програмах, конкурсах на отримання грантів.
* Надання консультаційної та методичної допомоги науково-педагогічним працівникам університету при оформленні ними заявок для участі в програмах, конкурсах на отримання грантів.
* Контроль процесу реєстрації оформлених, а також підтриманих заявок підрозділів і співробітників університету на отримання грантової підтримки.
* Аналіз участі структурних підрозділів університету в подачі заявок і виконанні грантових проектів.
* Узагальнення досвіду роботи структурних підрозділів і співробітників університету з підготовки та просування заявок на отримання грантів.
* Складання звітів про участь співробітників університету і структурних підрозділів в підготовці заявок на отримання грантів і участі в реалізації отриманих грантів.

Версія за 10:10, 11 жовтня 2017

м. Рівне
тел
E-mail:

Центр інноваційної діяльності та трансферу технологій є науковим підрозділом Національного університету водного господарства та природокористування. До складу центру входять

Основні завдання центру

У сфері інноваційної діяльності та трансферу технологій:

  • Створення інструментів комерціалізації результатів наукових досліджень і розробок в університеті.
  • Комерціалізація наукових розробок.
  • Організаційна, технічна та фінансова допомога науковому колективу в комерціалізації технологій.
  • Організація навчання персоналу університету в області інноваційного менеджменту.

У сфері грантової роботи

  • Здійснення діяльності з залучення структурних підрозділів, співробітників, викладачів до участі в програмах, конкурсах на отримання грантів.
  • Здійснення планування, координації, аналізу та контролю грантової діяльності кафедр, навчально-наукових інститутів університету.
  • Інформаційний супровід грантової діяльності.

Функції центру

У сфері інноваційної діяльності та трансферу технологій:

  • Забезпечує набуття університетом майнових прав на об’єкти інтелектуальної власності, їх охорону та контроль за правомірним використанням.
  • Збирає інформацію про наукові розробки університету.
  • Аналізує отриману інформацію, проводить попередні маркетингові дослідження, експертну оцінку і приймає рішення про комерціалізацію найбільш перспективних розробок.
  • Формує і веде інформаційні бази даних по розробкам університету, що пропонуються для комерціалізації.
  • Здійснює пошук джерел фінансування для комерціалізації відібраних розробок. Представляє розробки на конкурсах, виставках і т.д.
  • Спільно з адміністрацією університету проводить переговори з потенційними покупцями, а також з представниками влади, організаціями та підприємствами різних форм власності, діяльність яких пов’язана зі сферою інноваційної діяльності та трансферу технологій.
  • Бере в межах своєї компетенції участь у підготовці, укладанні та контролі за виконанням ліцензійних договорів (підписання, контроль за своєчасністю платежів, розподіл доходу (роялті) всередині університету).
  • Готує і супроводжує інноваційні проекти, пов’язані із створенням нового підприємства (участь університету та його співробітників в якості засновників, перехід співробітників університету на роботу у новостворене підприємство, оформлення договірних відносин між університетом і новим підприємством, консультування в розробці бізнес-проекту, знаходження власних шляхів і джерел фінансування).
  • Організовує спільні заходи співробітників університету та представників бізнесу (семінари, конференції, форуми, круглі столи).
  • Здійснює пошук і аналіз інформації про технологічні запити в секторах ринку, пов’язаних з науковою діяльністю співробітників університету.
  • Здійснює в установленому порядку підготовку, випуск та розповсюдження інформаційних та інших матеріалів про діяльність сектору.
  • Надає пропозиції керівництву університету щодо участі у міжнародному співробітництві у сфері інноваційної діяльності та трансферу технологій в рамках міжнародних програм, проектів і професійних асоціацій.

У сфері грантової роботи:

  • Перспективне і поточне планування участі структурних підрозділів університету в програмах, конкурсах на отримання грантів.
  • Організація інформаційно-аналітичного пошуку програм та конкурсів на отримання грантів у галузі науково-дослідницької та освітньої діяльності.
  • Підготовка інформаційних, довідкових та методичних матеріалів з питань грантової діяльності.
  • Організація і проведення заходів, спрямованих на отримання знань, умінь і навичок, необхідних для підготовки заявок на участь в програмах, конкурсах на отримання грантів.
  • Надання консультаційної та методичної допомоги науково-педагогічним працівникам університету при оформленні ними заявок для участі в програмах, конкурсах на отримання грантів.
  • Контроль процесу реєстрації оформлених, а також підтриманих заявок підрозділів і співробітників університету на отримання грантової підтримки.
  • Аналіз участі структурних підрозділів університету в подачі заявок і виконанні грантових проектів.
  • Узагальнення досвіду роботи структурних підрозділів і співробітників університету з підготовки та просування заявок на отримання грантів.
  • Складання звітів про участь співробітників університету і структурних підрозділів в підготовці заявок на отримання грантів і участі в реалізації отриманих грантів.