Viven

Матеріал з Wikiситет
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Студентська організація «Волонтери Viven» створена з метою максимально ефективно допомагати іншим. Виховання у молоді таких моральних цінностей, як милосердя, толерантність, працелюбність, прагнення до взаємодопомоги, активізація процесу згуртування студентського колективу.

Жук Вікторія Віталіївна, голова “Волонтери Viven”

Завдання

1. Сприяти поширенню волонтерського руху, розвиток та популяризація волонтерської діяльності;

2. Надання реабілітаційних, соціальних та психологічних послуг студентам, працівникам, громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги;

3. Навчання бажаючих бути волонтерами – від розвитку особистих навичок до прикладних професійних вмінь;

4. Виховання у молодого покоління бажання творити добро, готовність прийти на допомогу нужденному; формування навички самостійно приймати рішення; розвиток у студентів особистісних рис доброти, людяності, толерантності, співчуття, уміння терпляче і з розумінням ставитись до оточуючих; сприяння формуванню у молоді вміння та бажання не бути байдужим до тих, хто потребує уваги й підтримки, формування потреби творити добрі справи на благо інших людей.

Діяльність

Студентська діяльність – реабілітаційно, соціально та психологічно спрямована, благодійна, неприбуткова, вмотивована, суспільно корисна діяльність, що провадиться волонтерами шляхом виконання робіт та надання послуг.

Волонтерська діяльність здійснюється на принципах:

1. Неприбутковості

2. Добровільності

3. Доброчинності

4. Гуманності

5. Етичності

6. Конфіденційності

7. Доступності

8. Відкритості

Учасники організації

Драган Уляна Анатоліївна, Кириловець Михайло Петрович, Клімчук Тетяна Олегівна, Козяр Діана Юріївна, Костюк Михайло Олександрович, Крот Катерина В’ячеславівна, Мартинюк Віталіна Ігорівна, Марчук Анастасія Валеріївна, Несенчук Ольга Леонідівна, Панасюк Анастасія Олександрівна, Романюк Олександр Романович, Свиридюк Катерина Валеріївна, Токар Андрій Віталійович, Удодік Софія Русланівна, Шолота Тетяна Василівна, Юпаткіна Мар'яна Олексіївна, Ящук Ірина Романівна.


Кожен студент Університету може долучитися до об'єднання шляхом участі у відкритому наборі волонтерів, які відбуваються двічі на рік на початку навчальних семестрів, або повідомити про своє бажання особисто керівнику проекту через корпоративну пошту.

Ментор

Нестерчук Наталія Євгенівна – завідувач кафедри фізичної терапії, ерготерапії

Діяльність організації

Голова організації

Жук Вікторія Віталіївна
+380682059141
zhuk_oz20@nuwm.edu.ua