Школа журналістики

Матеріал з Wikiситет
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Додаткові знання не завадять

З жовтня 2015 року для студентів, які бажають вивчати основи журналістської діяльності розкрила свої двері школа журналістики при навчальній лабораторії ЗМІ кафедри міжнародного права та юридичної журналістики інституту права НУВГП.
Ідея створення школи належить директору навчально-наукового інституту права професору Валерію Цимбалюку. Біля джерел створення школи знаходилися кандидат філологічних наук, доцент Володимир Шанюк, кандидат історичних наук, доцент Валерій Сидорук, завідувач лабораторії журналістики Петро Гарват. До роботи в школі журналістики запросили Надію Шидей, яка має більш ніж двадцятирічний досвід роботи в юридичній журналістиці.
На підготовчому етапі формування школи було проведено набір усіх бажаючих, кого приваблювала журналістська майстерність. До навчання організатори запросили студентів всіх інститутів університету. Кафедрою бла розроблена програма та навчальний план.
На першому занятті студенти познайомилися з методикою навчання, яка направлена на формування, систематизацію теоретичних і практичних знань у області медіа. Виконання практичних завдань спрямоване на застосування отриманих знань, пошук нових контактів, ефективної побудови комунікаційних технологій.
Для ефективного проведення навчальних занять сформовані групи за інтересами: теле-, радіо-, інтернет- журналістики, а також журналістики в сфері друкованих видань. Заняття складаються з тренінгів зі збору інформацій і створення готового журналістського продукту, екскурсійно-пізнавальних занятть, майстер-класів за участю відомих фахівців ЗМІ, випуску навчальних газет, сайтів, телевізійних програм. Під час навчання слухачі школи журналістики опановують знання в галузі журналістики, медіа менеджменту і зв’язків з громадськістю тощо.

Контакти

Адреса: м. Рівне, вул. Приходька, 75, навчальний корпус №2А Тел. 0680462934