Новак Анатолій Іванович
Доцент, кандидат технічних наук
Біографія
Новак Анатолій Іванович народився 19 березня 1954 року в місті Кіровську Луганської області. В 1978 році з відзнакою закінчив Комунарський гірничо-металургійний інститут, отримав кваліфікацію "гірничий інженер-будівельник", спеціальність "Будівництво шахт та підземних споруд". З 1987 року кандидат технічних наук, доцент кафедри "Розробки родовищ корисних копалин", Академік Міжнародної Академії Наук Екології та Безпеки Життєдіяльності (МАНЕБ), професор кафедри "Менеджменту" Міжнародної Кадрової Академії (МКА). З січня 1990 року депутат Алчевської міської ради, голова постійної комісії, член президії депутатів міської ради. З червня 1993 року по вересень 2002 року працював заступником міського голови з виконавчої роботи, начальником Управління зовнішних звязків промислових товарів та продовольства, начальником Управління споживчого ринку, послуг та захисту прав споживачів Алчевського міськвиконкому міської ради депутатів. З грудня 2004 року до листопада 2006 року працював заступником директора з виробництва Державного Підприємства з видобутку вугілля "Артемвугілля". З 2009 року експерт з проведення технічної експертизи Міністерства з питань житлово-комунального господарства України.З жовтня 2014 року по серпень 2019 року працював доцентом кафедри Розробки та видобування корисних копалин Національного університету водного господарства та природокористування. З серпня 2020 року - доцент кафедри Базових галузей промисловості Технічного Університету "Метінвест Політехніка"
Наукова робота
Автор більш 150 наукових робіт, 19 авторських свідоцтв СРСР на винаходи, 10 деклараційних патентів України, 13 учбових посібників, співавтор однієї англомовної монографії. Винахідник СРСР.
Читання лекцій, проведення практичних занять, керівництво виробничими практиками, розробка методичної документації та екзаменаційних білетів з дисциплін: "Геотехнології гірництва", "Спорудження гірничих виробок", "Аерологія гірничих виробок", "Маркшейдерська справа", "Спорудження та вентиляція гірничих виробок", "Осушення та стійкість гірничих виробок", "Технологія та безпека виконання вибухових робіт", "Методологія наукових досліджень", "Методологія інноваційної діяльності в гірництві", "Основи менеджменту в гірничому виробництві", "Управління персоналом в гірництві", "Проектування гірничих підприємств", "Технологія, механізація та організація відкритих гірничих робіт" та інших. Проведення занять з Технології відкритої розробки корисних копалин на курсах підвіщення кваліфікації інженерно-технічних працівників підприємств Метінвестхолдінгу.