Конкурс краси

Матеріал з Wikiситет
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Конкурс краси «Міс університету»

Конкурс краси «Міс університету» започатковано в 1999 році ректоратом, Центром естетичного виховання молоді, комітетом профспілки студентів нашого навчального закладу.
Конкурс проводився в два етапи: відбірковий та конкурсна шоу-програма.
За рішенням журі право на участь у фінальній шоу-програмі допускаються студентки навчально-наукових інститутів та коледжів.
Під час проведення конкурсу краси «Міс університету» конкурсантки демонструють свої вміння в п’яти номінаціях (вечірня сукня, бізнес-леді, український стилізований костюм, купальники, конкурс-інтерв’ю). В перервах між конкурсами виступають творчі колективи університету та запрошені колективи. Конкурсні виступи оцінює компетентне журі.
Оцінюються конкурсні виступи за такими критеріями:

  • зовнішність,
  • комунікабельність,
  • артистичність
  • пластика

В подальшому учасниці конкурсу беруть участь в загальноміських, обласних та Всеукраїнських конкурсах краси («Перлина Рівного», «Афродіта», «Міс-Рівненщина», «Міс Україна» тощо), також отримують пропозиції в престижні модельні агентства. Адже головне завдання конкурсу є виявлення талановитої та обдарованої молоді серед студентів університету, залучення їх до активного громадського життя навчального закладу та культурно-естетичного виховання. Кожний конкурс, який традиційно проводиться в нашому університеті, збирає найкрасивіших дівчат для того, щоб відзначити красу, талант та чарівність конкурсанток.
«Краса врятує світ» – ось найвідоміший афоризм, що стосується краси. Але складовими рисами цього поняття на сьогодні є розум, комунікабельність, творчість, кмітливість, винахідливість, талант.

Черговий 17-ий конкурс відбудеться в квітні 2016 року.
Запрошуємо всіх бажаючих для участі в конкурсі.
Хореограф-постановник: Наталія Максимюк.
Контактний телефон: 096-181-71-02.