Герасімов Євгеній Генріхович

Матеріал з Wikiситет
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Біографія

Герасімов Євгеній Генріхович

Народився 13 квітня 1971 року.

Освіта

Закінчив в 1988 році спеціалізовану школу з поглибленим вивченням іноземних мов № 15 міста Рівного.

В 1988 році вступив до Українського інституту інженерів водного господарства на спеціальність 29.04 «Гідротехнічне будівництво».

В 1993 році захистив дипломний проект на тему: «Гідротехнічні споруди зони відпочинку р. Уж міста Ужгорода» та отримав кваліфікацію «інженера-гідротехніка» і диплом з відзнакою.

Наукові ступені, вчені звання

В 1995 році вступив до аспірантури Української державної академії водного господарства.

Після закінчення аспірантури в 1999 році захистив кандидатську дисертацію на тему: «Підвищення надійності та удосконалення закритої зрошувальної мережі з водоповітряними резервуарами» за спеціальністю 05.20.05 «Гідротехнічні меліорації».

З 1998 року працював на посадах асистента, старшого викладача та доцента кафедри експлуатації гідромеліоративних систем.

В 2000-2002 роках отримував стипендію Кабінету Міністрів України для молодих вчених.

Кандидат технічних наук(2000р.) Доктор технічних наук (2021 р.)

Доцент кафедри експлуатації гідромеліоративних систем (2004р.) Доцент кафедри гідротехнічного будівництва та гідравліки (2015 - теперішній час) Начальник науково-дослідної частини НУВГП (2014 - теперішній час).

Основні напрями наукової діяльності

 • розрахунок гідравлічного удару в трубопровідних системах;
 • забезпечення надійності роботи закритих зрошувальних мереж;
 • енерго- та ресурсозбереження на зрошувальних системах.

Основні напрямки педадогічної діяльності

 • облік води на водогосподарських об,єктах;
 • експлуатації водогосподарських та природоохоронних об,єктів;
 • експлуатації гідромеліоративнихсистем;
 • інтелектальна власність.

Підвищення кваліфікації

 • ВСП "Інститут інтелектуальної власності" Національного університету Одеська юридична академія (2011р.)
 • Національний університет водного господарства та природокористування Інститут післядипломної освіти (2013р.)
 • Норвезький університет природничих наук (м. Оз, Норвегія) (2013 р.)
 • Краківський сільськогосподарський університет (м. Краків, Польща) (2017)

Наукові праці

Є співавтором двох навчальних посібників та двох наукових монографій: 1. Трубопровідні системи з водоповітряними резервуарами; 2. Динамічні процеси в трубопровідних системах. Є автором понад 80 наукових та навчально-методичних праць, 18 патентів на корисну модель.

Громадська робота

З 2010 року відповідальний секретар збірника наукових праць «Вісник національного університету водного господарства та природокористування". Є координатоом Глобального водного партнерства в Національному університеті водного господарства та природокористування. З 2019 року член Басейнової ради річки Прип'ять.

Міжнародна робота

2011-2015 рр. Міжнародний проект “Розробка трьох навчальних модулів з менеджменту і технології води для України, Білорусі, Казахстану і Таджикистану, гармонізованих з Норвегією («Водна гармонія»)”. Програма фінансування: Програма співпраці з Євразією, Норвезький центр міжнародного співробітництва в сфері освіти (SIU).Координатор проєкту: Норвезький університет природничих наук, Норвегія.

2017 – 2018 рр. Міжнародний проект "Стійке управління водними ресурсами та гідрологічна безпека в країнах Вишеградської групи та України." Програма фінансування: Вишеградський фонд.Координатор проєкту: Краківський сільськогосподарський університет, Польща.

2018 – 2020 рр. Міжнародний проект "Удосконалення якісних показників підготовки фахівців з гідротехнічного будівництва на основі міжнародних вимог". Програма фінансування: Міністерство освіти і науки Республіки Таджикистан. Координатор проєкту: Дангаринський державний університет, Таджикистан.

2018 – 2019 рр. Міжнародний проект "TENOR: до циркулярної економіки в органічному сільському господарстві". Програма фінансування: Програма співпраці з Євразією, Норвезький центр міжнародного співробітництва в сфері освіти (SIU).Координатор проєкту: Норвезький університет природничих наук, Норвегія.

2019 – 2021 рр. Міжнародний проект "Водна гармонія – Інтеграція освіти, досліджень, інновації і підприємництва (продовження)". Програма фінансування: Програма Євразія, Норвезьке агентство з міжнародного співробітництва та підвищення якості вищої освіти (Diku). Координатор проєкту: Норвезький університет природничих наук, Норвегія.

2019 - 2022 рр. Міжнародний проект "Вишеград-Вода-Безпека". Програма фінансування: Вишеградський фонд.Координатор проєкту: Національний університет водного господарства та природокористування, Україна.

Сімейний стан

Одружений. Виховує дочку (1995 р.н.) та сина (2000р.н.).