Волощук Володимир Анатолійович

Матеріал з Wikiситет
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Волощук Володимир Анатолійович

Освіта

У 1998 році закінчив Українську державну академію водного господарства за спеціальністю “Гідротехнічне будівництво”.

В період з 1998 року по 2001 рік навчався в аспірантурі на кафедрі гідравліки Рівненського державного технічного університету.

У 2001 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.23.16 – “Гідравліка та інженерна гідрологія”. Тема дисертаційної роботи «Дослідження гідравлічних опорів та гідравлічні розрахунки трубопроводів з дискретно змінними витратами уздовж потоку».

У 2005 році закінчив Національний технічний університет України «Львівська політехніка» за спеціальністю «Теплові електричні станції».

Трудовий шлях

З 2001 року по 2013 рік працював на посадах старшого викладача, а потім доцента кафедри теплоенергетики та машинознавства НУВГП.

У 2007 році отримав вчене звання доцента кафедри теплоенергетики та машинознавства НУВГП.

З 2013 року по теперішній час працює доцентом кафедри гідроенергетики, теплоенергетики та гідравлічних машин.

Член Американської асоціації інженерів з опалення, охолодження та кондиціонування повітря.

Координатор міжнародних проектів Європейського Союзу «Запровадження навчання третього циклу – докторської програми з відновлювальної енергетики та екотехнологій» та Шведського інституту «Обмін досвідом зі сталого розвитку систем енергозабезпечення міст країн Балтійського регіону».

Напрямок наукової діяльності

Енергоефектиність у системах тепло- і холодопостачання об’єктів житлово-комунального сектору; інформаційні технології в теплоенергетиці.

Публікації

Має більше 50 опублікованих наукових праць та 15 публікацій навчально-методичного характеру. Приймає участь у розробці одного із самих потужних розрахункових серверів світу, який створений на базі Mathcad Application Server.

Стажування

  • з 1 листопада 2002 року по 30 квітня 2003 року навчався на факультеті підвищення кваліфікації викладачів Міжгалузевого інституту післядипломної освіти НТУУ «Київський політехнічний інститут» за спеціальністю 7.090510 «Теплоенергетика» м. Київ;
  • у травні 2006 року пройшов стажування в Інституті енергозбереження та енергоменеджменту НТУУ «Київський політехнічний інститут» та отримав сертифікат з енергоаудиту;
  • у березні 2008 року отримав сертифікат про підвищення кваліфікації з основ Болонського процесу та кредитно-модульної системи організації навчального процесу м. Рівне;
  • з 01.05.2012 по 31.05.2012 в рамках гранту «Наукова робота (стажування) молодих вчених із країн СНД в російських наукових організаціях 2012», який фінансувався Російським фондом фундаментальних досліджень пройшов стажування в Об’єднаному інституті високих температур Російської Академії (м. Москва).
  • отримав декілька сертифікатів про успішне закінчення курсів Американської асоціації інженерів з опалення, охолодження та кондиціонування повітря.

Відзнаки

  • Переможець обласного конкурсу «Наймолодший науковець» (2002 р.);
  • Призер Всеукраїнського конкурсу «Молодь – енергетиці України» (2008 - 2011 рр.).