Відмінності між версіями «Мельничук Віктор Григорович»

Матеріал з Wikiситет
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Рядок 1: Рядок 1:
== Біографія ==
[[File:1422.jpg|thumb|Мельничук Віктор Григорович]]
[[File:1422.jpg|thumb|Мельничук Віктор Григорович]]
Доктор геологічних наук, професор, завідувач кафедри інженерної геології та гідрогеології Національного університету водного господарства та природокористування.


Доктор геологічних наук,  професор, завідувач кафедри інженерної геології та гідрогеології Національного університету водного господарства та природокористування.
Персональні дані: народився 15 березня 1958 р., одружений, двоє синів віком 35 і 27 років. В політичних партіях не перебував.
 
Персональні дані: народився 15 березня 1958 р., одружений, двоє синів віком 35 і 27 років.


==Навчання і трудова діяльність==
==Навчання і трудова діяльність==

Версія за 12:46, 3 березня 2016

Мельничук Віктор Григорович

Доктор геологічних наук, професор, завідувач кафедри інженерної геології та гідрогеології Національного університету водного господарства та природокористування.

Персональні дані: народився 15 березня 1958 р., одружений, двоє синів віком 35 і 27 років. В політичних партіях не перебував.

Навчання і трудова діяльність

Закінчив Мирогощанську середню школу. 1975-1980 рр. – студентгеологічного факультету Львівського держуніверситету ім. Івана Франка, кваліфікація інженер-геолог за спеціальністю геологічна зйомка, пошуки та розвідка родовищ корисних копалин.

З 1981 р. – геолог Південної геофізичної експедиції Управління геології Таджицької РСР (працював в горах Тянь-Шаню і Паміру).

З 1984 р. – аспірант кафедри динамічної геології Московського держуніверситету ім. М.В. Ломоносова.

З 1988 р. – начальник загону Таджицької пошуково-зйомочної експедиціїї Управління геології при Раді Міністрів Таджицької РСР (м. Душанбе).

З 1993 р. вчитель географіїі та хімії Квітневської СШ (Дубенський р-н. Рівненська обл.).

З 1997 р. по теперішній час – викладацька діяльність у Національному університеті водного господарства та природокористування (м. Рівне) на посадах, ст. викладача, доцента кафедри гідрології та гідрогеології, професора кафедри водогосподарської екології, гідрології та природокористування.

З 2000 р. по 2010 р. – робота за сумісництвом на посадах провідного геолога та начальника геологозйомочної партії у Рівненській геологічній експедиції ПДРГП «Північгеологія».

У 2013 р. вибраний завідувачем новоствореної кафедри інженерної геології та гідрогеології.

Наукова робота

Область наукових інтересів:регіональна геологія, інженерна геологія та гідрогеологія, геологія рудних родовищ, раціональне надро- і водокористування.

Кандидатська дисертація: ”Тектоніка та походження Гармського кристалічного масиву (Південний Тянь-Шань)” захищена у 1988 р. в спеціалізованій вченій раді по регіональній геотектоніці при геологічному факультеті Московського держуніверситету ім. М.В. Ломоносова.

Докторська дисертація: “Геологія та міденосність нижньовендських трапових комплексів південно-західної частини Східноєвропейської платформи” захищена у 2010р. в спеціалізованій вченій раді Інституту геологічних наук Національної академії наук України.

Участь в 1981-1992 рр. у проектах з геологічного вивчення надр регіонів Південний Тянь-Шань і Східний Памір за програмами «Держгеолкарта-200», «Держгеолкарта-50» (Південна геофізична і Таджицька пошуково-зйомочна експедиції Управління геології при Раді Міністрів Таджицької РСР).

Участь з 1993 р. у проектах з геологічного вивчення надр регіонів Волино-Подільської плити за програмами «Держгеолкарта-200», «Держгеолкарта-50», «Мідь України» (Волинська геологічна експедиція ДП «Українська геологічна компанія» Державної служба геології та надр України).

Участь з 2008 р. у програмах НДР Інституту геологічних наук НАН України): “Оцінка перспектив міденосності трапових вулканітів Волино-Поділля”, ”Вдосконалення та модернізація стратиграфічних схем фанерозою України”, ”Пізньопротерозойські палеорифти Українського щита та його схилів та особливості осадконакопичення в них”.

Автор регіональної програми «Програма розвитку та промислового освоєння мінерально-сировинних ресурсів Рівненської області на період до 2010 року».

У 2003-2005 рр. входив до складу експертної групи із захисту національних інтересів України в Міжнародному суді ООН.

Автор більше 130 наукових праць, з них 4 монографії і 3 навчальних посібники.

Монографії

1. Цеоліт-смектитові туфи Рівненщини: біологічні аспекти використання / [Богданов Г. О., Мандигра М. С, Мельничук В. Г. та ін.]; за ред. М. П. Сороки. – Рівне : Волинські обереги, 2005. – 184 с.

2. Путівник геологічних екскурсій до ІІІ науково-виробничої наради геологів зйомщиків України : “Сучасний стан і задачі розвитку регіональних геологічних досліджень”/ [Матеюк В. В., Іванів І. М., Мельничук В. Г. та ін.] – К. – Рівне : ДГСУ, 2005. – 34 с.

3. Шацьке поозер’я. Геологічна будова та гідрогеологічні умови / І.І. Залеський, Ф.М. Зузук, В.Г. Мельничук та ін. – Луцьк: Східноєвропейський нац. ун.-т. ім. Лесі Українки, 2014. – 198 с.

4. Веліканов В.Я., Мельничук В.Г. Вендська система. В кн.: «Стратиграфія верхнього протерозою, палеозою та мезозою України». Т.1: / Головний редактор. П.Ф. Гожик. – К. : ІГН НАН України. Логос, 2013. - 637 с.

Навчальні посібники

1. Мельничук В.Г. Основи геології та мінералогії: навч. посіб. / В. Г. Мельничук. – Рівне : НУВГП,2006. –134 с.

2. Мельничук В.Г.Геологія та гідрогеологія: дистанційний курс / В.Г. Мельничук, Я.О. Новосад. – Рiвне: НУВГП, 2008. –177с.

3. Мельничук В.Г. Інженерна геологія / навч. посібник з грифом МОН України / В.Г. Мельничук, Я.О. Новосад, Т.П. Міхницька. – Рівне: НУВГП, 2013. – 351с. За внесок у розвиток науки відзначений Почесними грамотами Міністерства охорони навколишнього природного середовища України (2007), Міністерства освіти і науки України (2008), Рівненської Облради (2011) і Рівненської Обладміністрації (2012).

Поштова адреса: 33018, м. Рівне, вул. Студентська 6, кв. 527

Телефони: р. (0362), 23-62-10, моб. 0979720034

E-mail: ezelin@rambler.ru