Тхорук Євген Іванович

Матеріал з Wikiситет
Перейти до: навігація, пошук
Тхорук Євген Іванович

доцент кафедри транспортних технологій і технічного сервісу, кандидат технічних наук, доцент

Біографія

Народився 11 квітня 1961 року в с. Пустомити Гощанського району Рівненської області.

У 1988 році закінчив Український ордена Дружби народів інститут інженерів водного господарства, механічний факультет за спеціальністю «Механізація гідромеліоративних робіт», кваліфікація «інженер-механік» (диплом з відзнакою).

В 1990 році вступив до аспірантури. У 1997 році захистив дисертацію у спеціалізованій вченій раді Луцького індустріального інституту і отримав науковий ступінь кандидата технічних наук зі спеціальності 05.20.01 - «Механізація сільськогосподарського виробництва».

Працював асистентом, старшим викладачем на кафедрі будівельних і меліоративних машин, а з 1999 року переведений на посаду доцента новоствореної кафедри експлуатації і ремонту машин. В 2002 році присвоєно вчене звання доцента кафедри експлуатації і ремонту машин. В квітні 2013 року в зв’язку з реорганізацією і створенням нової кафедри переведений на посаду доцента кафедри транспортних технологій і технічного сервісу.

Науково-педагогічний стаж складає 25 років.

У 2015 році закінчив навчально-науковий інститут післядипломної освіти НУВГП і отримав кваліфікацію «інженер-механік» за спеціальністю «Автомобілі та автомобільне господарство».

Систематично працює над підвищенням професійного рівня, значну увагу приділяє фаховій і науковій підготовці студентів та аспірантів. Підготував кандидата технічних наук за спеціальністю 05.05.04 - «Машини для земляних, дорожніх і лісотехнічних робіт» (2014 р.).

Нагороди

В 2005 році нагороджений Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України.

В 2015 році нагороджений знаком «Відмінник освіти України».

Наукові праці

Опублікував понад 100 наукових і методичних праць, в тому числі у співавторстві монографії «Управління розвитком стратегічного потенціалу автомобільного транспорту регіонів України» (2014 р.), «Розрахунок і вибір раціональних параметрів робочого обладнання для руйнування однорідних мерзлих середовищ» (2015 р.), навчальні посібники «Якість машин» (2015 р.), «Вантажні перевезення. Практикум» (2015 р.), отримав 5 авторських свідоцтв і патентів.