Тарас Богдан Ігорович

Матеріал з Wikiситет
Перейти до: навігація, пошук

Освіта і професійний шлях

Тарас Богдан Ігорович

2006 р. – закінчив Національний університет водного господарства та природокористування за спеціальністю “Автоматизоване управління технологічними процесами”;

з 2006 по 2012 рік працював асистентом кафедри Електротехніки та автоматики;

з 2008 по 2012 рік навчався в аспірантурі НУ “Львівська політехніка” на кафедрі Автоматизації теплових та хімічних процесів за спеціальністю "Автоматизація процесів керування".

з 2012 року працює на посаді старшого викладача кафедри Автоматизації, електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих технологій.

Педагогічна діяльність

  • викладає дисципліни "Електротехніка, електроніка та мікропроцесорна техніка", "Теорія автоматичного управління", "Автоматизація неперервних технологічних процесів", "Електромеханіка", "Електричне та електронне обладнання автомобілів";
  • керує курсовим проектуванням з курсу "Автоматизація неперервних технологічних процесів" та є консультантом з дипломного проектування спеціальності АУТП;
  • є керівником навчально-технологічної практики студентів спеціальності АУТП по підприємствах Рівного та Рівненської області (ТОВ "Рівнетеплоенерго", ПАТ "Рівнегаз", ЗАТ „Костопільський завод скловиробів”, КП "Агромонтажналадка").

Наукова діяльність

Основний напрямок наукової діяльності - розробка та дослідження систем автоматичного керування та контролю технологічних параметрів водогрійних котлоагрегатів.

Дисертаційна робота присвячена розробці автоматизованої системи вимірювання ККД водогрійних котлоагрегатів в масштабі реального часу та керуванню процесами горіння по екстремуму (максимуму) даного технологічного параметру.

Автор понад 10 наукових та методичних праць.