Сиротинська Алла Павлівна

Матеріал з Wikiситет
Перейти до: навігація, пошук

Біографія

Сиротинська Алла Павлівна

Закінчила з відзнакою Український інститут інженерів водного господарства та отримала кваліфікацію інженер-меліоратор. У Рівненському державному технічному університеті здобула фах за спеціальністю "Облік і аудит".

Науковий ступінь

Кандидат технічних наук, навчалась стаціонарно в аспірантурі, у 1999 році захистила дисертацію у Рівненському державному технічному університеті.

Наукове звання та посада

Працює на викладацькій роботі в НУВГП з 1998 року, доцент кафедри обліку і аудиту з 2004 р. Заступник директора навчально-наукового інституту економіки та менеджменту з навчальної роботи

Дисципліни, які викладає

"Автоматизовані системи обробки даних", "Інформаційні системи в обліку та оподаткуванні".

Напрямок наукових досліджень

Розв’язання практичних проблем організації бухгалтерського обліку суб’єктів господарювання в умовах функціонування інформаційних систем.

Навчальні посібники та інтерактивні комплекси

  • Сиротинська А.П., Лазаришина І.Д. Інформаційні системи підприємств малого бізнесу: [навч. посіб.] / А.П. Сиротинська, І.Д. Лазаришина.- К.: ЦУЛ, 2008.- 264 с.
  • Тимейчук Т.Б., Сиротинська А.П. Управлінські інформаційні системи в аналізі і аудиті: [Інтерактивний комплекс навчально-методичного забезпечення] / * Т.Б. Тимейчук, А.П.Сиротинська.- Рівне: НУВГП, 2008. - 108с.

Наукові та методичні праці

Автор та співавтор 60 наукових та методичних праць.