Серілко Леонід Степанович

Матеріал з Wikiситет
Перейти до: навігація, пошук
Серілко Леонід Степанович

кандидат технічних наук, доцент

Біографія

Народився 2 квітня 1958 року в с. Любомирка Рівненського району Рівненської області. В 1981 році з відзнакою закінчив механічний факультет Українського інституту інженерів водного господарства по спеціальності “Механізація гідромеліоративних робіт. З 1981 по 1983 рік працював інженером науково – дослідного сектору на кафедрі “Теорія механізмів машин та деталей машин”, а з березня 1983 року обраний по конкурсу на посаду асистента кафедри теоретичної механіки.

В 1999 році захистив кандидатську дисертацію в Луцькому державному технічному університеті по спеціальності 05.05.11 «Сільськогосподарські машини». Тема дисертації «Вдосконалення технологічного процесу осушення сільськогосподарських угідь за допомогою об’ємних дренажних фільтрів».

Дисертаційна робота присвячена розробці технології виготовлення об’ємних дренажних фільтрів та фільтруючо-акумулюючих елементів, за допомогою шнекових пресів.

Після захисту кандидатської дисертації переведений на посаду доцента кафедри теоретичної механіки.

В 2004-2006 роках працював заступником відповідального секретаря та відповідальним секретарем приймальної комісії, а в 2007 році призначений начальником науково – дослідного сектору Національного університету водного господарства та природокористування.

З вересня 2009 р. по грудень 2011 року виконував обов’язки завідувача кафедри теоретичної механіки, з січня 2012 р. працював доцентом кафедри опору матеріалів, теоретичної та будівельної механіки, а з вересня 2014 року працюю доцентом кафедри теоретчної механіки, інженерної графіки та машинознавства.

Наукова робота

Головним напрямком в науковій роботі є дослідження транспортування сипких матеріалів гвинтовими та інерційними конвеєрами, а також вітроенергетика.

Автор 110 наукових, та науково - методичних праць, в тому числі 30-ти патентів на винаходи і корисні моделі, двох монографій та навчальних посібників.

Є науковим керівником студента Козачука Р.І., який зайняв 1 місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з групи спеціальностей «Машинознавство», 2017 р. м. Суми. Керівник команди, яка зайняла 2 місце в конкурсі стартапів «NUWEE CHALLENGЕ» НУВГП, 2017 р., стала фіналістом конкурсу інноваційних проектів та ідей «Батл ВНЗ», що відбувся в рамках ІІ-го Міжнародного форуму «INNOVATION MARKET», м. Київ, 2017 р., а також півфіналістом Всеукраїнського фестивалю інновацій м. Київ, 2018 р.

Нагороди

За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів, плідну науково – педагогічну діяльність нагороджений Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, а також грамотою Обласного управління освіти.