Пахаренко Ольга Володимирівна

Матеріал з Wikiситет
Перейти до: навігація, пошук

Біографія

Пахаренко Ольга Володимирівна

Пахаренко Ольга Володимирівна у 2004 році Український державний університет водного господарства та природокористування та отримала спеціальність “Менеджмент організацій”, кваліфікація „Магістра з менеджменту організацій”. Пахаренко О.В. працює в університеті з 2004 року на посадах асистента, старшого викладача кафедри менеджменту. У 2008 році закінчила аспірантуру у Національному університеті водного господарства та природокористування. У 2012 році захистила кандидатську дисертацію і отримала науковий ступінь кандидата економічних наук.
Досвідчений працівник, плідно займається педагогічною, методичною, науково-дослідною, організаційною і громадською роботою. На високому рівні викладає лекційні, практичні заняття з дисциплін: „Менеджмент”, „Планування діяльності підприємства”, “Самоменеджмент”, “Основи менеджменту та маркетингу”, "Стандартизація та сертифікація", "Управління якістю", керує курсовими, дипломними роботами. Проходила підвищення кваліфікації у Волинькому Національному університеті імені Лесі Українки у 2012 році з отриманням свідоцтва. В 2012 році проходила підвищення кваліфікації в Зимовому інституті Української асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти на тему «Корпоративна соціальна відповідальність». У 2014 році проходила навчання поглибленої підготовки за спрямуванням «Іноземна мова для професійного спілкування (англійська)», має сертифікат. Також у 2014 році отримала другу вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка вищої школи», кваліфікація викладача університетів і вищих навчальних закладів (диплом магістра). З 2015 року є керівником наукового гуртка "Менеджмент".
Щорічно бере участь в організації і роботі Всеукраїнської олімпіади з менеджменту, а також Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів і викладачів «Актуальні проблеми теорії і практики менеджменту в умовах трансформації економіки». Крім того, щорічно бере участь в 5-6 міжнародних конференціях та семінарах.

Професійні та наукові злобутки

Активно веде науково-методичну роботу. За результатами досліджень опубліковано 42 праці, з них у співавторстві 23. Підготувала та видала в співавторстві 2 навчальних посібники: "Основи менеджменту: практикум " , "Стандартизація та сертифікація", 2 монографії в співавторстві ("Наукові основи гармонізації законодавчо-нормативного забезпечення економіки в контексті Європа – 2020 та "Інтегровані системи управління якістю на підприємствах водного господарства").

Наукові інтереси:

  • проектний менеджмент
  • система управління якістю
  • екологічна сертифікація
  • управління економічними системами.