Маркова Ольга Валентинівна

Матеріал з Wikiситет
Перейти до: навігація, пошук
МАРКОВА Ольга Валентинівна

Біографія

Народилась 23 листопада 1951 року.

Освіта, коли і що закінчила, спеціальність за дипломом: у 1975 році закінчила Український інститут інженерів водного господарства, механічний факультет за спеціальністю „Механізація гідромеліоративних робіт”.

Загальний стаж роботи: 34,5 роки, у тому числі науково-педагогічний – 34,5 роки, стаж роботи у колективі – 34,5 роки.

Маркова Ольга Валентинівна працює в Національному університеті водного господарства та природокористування з 1975 року. У 1990 році захистила дисертацію і отримала науковий ступінь кандидата технічних наук, а в 1996 році вчене звання доцента кафедри будівельних, дорожніх, меліоративних машин і обладнання.

Маркова О.В. є досвідченим викладачем, брала участь у створенні навчального комплексу в Центрі навчально-виробничої підготовки студентів в с.Любомирка з дисципліни «Машини і обладнання для водного господарства», опублікувала 50 науково-методичних праць, в тому числі є видання в співавторстві 2 підручники, 1 навчальний посібник, 2 інтерактивних комплекси для студентів спеціальності «Підйомно-транспортні, будівельні, дорожні, меліоративні машини і обладнання», впровадила наскрізне курсове проектування на кафедрі.

Проводила активну виховну роботу, як куратор і старший куратор студентів МЕФ.

Багато років обирається профгрупоргом кафедри і головою профбюро механіко-енергетичного факультету.

Ольга Валентинівна систематично працює над підвищенням професійного рівня, значну увагу приділяє фаховій і науковій підготовці студентів, користується повагою серед студентів, колег по роботі.

Маркова О.В. - голова житлово-побутової комісії профкому, відповідальна за житлоів питання (поселення в гуртожиток, реконструкція гуртожитку №8, земельні ділянки).

За плідну працю неодноразово заохочувалася преміями, почесними грамотами.

Хоббі – парна, плавання, художня література.