Кузло Микола Трохимович

Матеріал з Wikiситет
Перейти до: навігація, пошук
Кузло Микола Трохимович

Біографія

Народився 14.01.1959 р. в с.Сварицевичі Дубровицького р-ну Рівненської області.

Освіта

  • З 1979 по 1984 роки навчався в Українському інституті інженерів водного господарства (м. Рівне) за спеціальністю “Гідротехнічне будівництво річкових споруд і гідроелектростанцій”, отримавши диплом з відзнакою за кваліфікацією “Інженера-гідротехніка”.
  • З вересня 1984 по грудень 1984 роки працював інженером проектно-вишуковального і науково-дослідного інституту “Укрдіпроводгосп”, м. Київ.
  • З січня 1985 по грудень 1987 роки навчався в аспірантурі з відривом від виробництва в Українському науково-дослідному інституті гідротехніки і меліорації, м. Київ.
  • З січня 1988 по жовтень 1989 роки працював молодшим науковим співробітником лабораторії гідротехнічних споруд Українського науково-дослідного інституту гідротехніки і меліорації, м. Київ.
  • З жовтня 1989 року і по теперішній час працює у Національному університеті водного господарства і природокористування (м. Рівне) асистентом, старшим викладачем та доцентом кафедри основ і фундаментів, а з лютого 2015 року завідувачем кафедри автомобільних доріг, основ та фундаментів.
  • У 1990 році захистив кандидатську дисертацію на тему: “Вплив змінного рівня води на стійкість укосів меліоративних каналів і огороджуючих дамб”, а у 2014 році захистив докторську дисертацію на тему: “Моделювання деформацій грунтових масивів при зміні гідрогеологічних умов та дії техногенних факторів” із спеціальності 05.23.02 “Основи та фундаменти”.

Автор понад 75 наукових праць, двох навчальних посібників “Інженерне ґрунтознавство та механіка грунтів”, "Технологія будівництва та капітального ремонту аеродромів" та двох монографій "Математичне моделювання деформацій грунтових масивів при дії техногенних факторів", "Експериментальні та теоретичні дослідження деформацій грунтових масивів при дії техногенних факторів".

E-mail

E-mail: m.t.kuzlo@nuwm.edu.ua