Корбутяк Віктор Іванович

Матеріал з Wikiситет
Перейти до: навігація, пошук

Біографія

Корбутяк Віктор Іванович

Народився 7 грудня 1966 року у смт. Заболотів Снятинського району Івано-Франківської області. Одружений, син 1992 р.н.

Після закінчення Українського інституту інженерів водного господарства в 1991 році працював на посаді інженера НДС інституту та науковим співробітником.

У вересні 1997 році був зарахований на посаду асистента кафедри управління виробництвом, яку згодом було перейменовано на кафедру регіонального управління. З 1998 року працював на посаді старшого викладача, а у 2004 році захистив кандидатську дисертацію і був переведений на посаду доцента цієї ж кафедри.

У 2007 році отримав вчене звання доцента кафедри регіонального управління, а з 2012 року працюю на посаді доцента кафедри державного управління та місцевого самоврядування.

У 2014 році отримав другу вищу освіту у Рівненському державному гуманітарному університеті, присвоєно кваліфікацію - документознавець-менеджер інформаційних систем державних органів управління.

Підвищення кваліфікації

З 12 квітня по 11 жовтня 2016 року проходив підвищення кваліфікації за спеціальністю 8.18010020 "Управління навчальним закладом (за типом)", теми: "Моніторинг якості освіти" (108 год.) та "Управління знаннями в організації" (108 год.) в ІПО НУВГП, свідоцтво про підвищення кваліфікації 12СПВ 156108.

З червня по листопад 2016 року навчався у Міжнародному інституті інновацій м. Варшава (Międzynarodowy Instytut Innowacji Nauka-Edukacja-Rozwój, Europejskie Forum Prawa i Edukacji, Warszawa) за навчальним курсом "Публічне адміністрування і документаційно-інформаційна діяльність", тема роботи: «Якість освіти у Європейському Союзі: застосування кращого досвіду в Україні» (150 год.), сертифікат № 121.

12 вересня 2017 року брав участь у семінарі "Процедури, інструменти та критерії в межах системи забезпечення якості вищої освіти" (м. Київ), організованому Національним Еразмус+ офісом в Україні (проект ЄС), Інститутом лідерства, інновацій та розвитку та МОН України. Отримано сертифікат учасника семінару.

Наукові праці

Автор більше ста науково-методичних праць, у т.ч. підручників та навчальних посібників з грифом МОН України, зокрема, «Документування у менеджменті», «Діловодство», «Документне забезпечення діяльності організації», «Кадрове діловодство».

Фахівець з діловодства та документаційного забезпечення управління.