Ковальчук Віктор Федосійович

Матеріал з Wikiситет
Перейти до: навігація, пошук
Ковальчук Віктор Федосійович

Біографія

Народився на Рівненщині. Після закінчення Глинської середньої школи працював токарем, фрезерувальником, слюсарем в Квасилівському дослідному заводі, автотранспортному підприємстві, фабриці нетканих матеріалів; служив в Радянській армії.

Освіта

В 1973 році вступив в Український інститут інженерів водного господарства (УІІВГ, м. Рівне) на вечірнє відділення загально-технічного факультету. Далі навчався в Вінницькому політехнічному інституті, за спеціальністю «Технологія машинобудування, металорізальні верстати і інструменти» і який закінчив у 1979 році, інженер-механік.

Робота

З 1978 р. по 2015 рік працював в філії Ростовського НДІТМу в місті Рівне, нині «Рівне-НДІТМ», в області холодної штамповки, порошкової металургії, механізації і автоматизації технологічних процесів в машинобудуванні, металообробки, електрошлакового переплаву, техніки безпеки в холодній штамповці.

Працюючи там займав посади: інженера-конструктора, ведучого інженера-конструктора, начальника експериментального відділу, завідувача дослідної лабораторії електрошлакового переплаву.

З лютого 2016 р. завідувач навчальної лабораторії кафедри мостів і тунелів, опору матеріалів і будівельної механіки.

Телефон

Вн. телефон 8-42.