Караван Віктор Васильович

Матеріал з Wikiситет
Перейти до: навігація, пошук

Біографія

Караван Віктор Васильович

Народився 05 листопада 1976 року у м. Шепетівка Хмельницької області.

В 2000 році закінчив Рівненський державний технічний університет за спеціальністю “Промислове та цивільне будівництво”.

З 05 листопада 2003 року по 31 серпня 2005 року асистент кафедри інженерних конструкцій. Кандидат технічних наук зі спеціальності «Будівельні конструкції, будівлі та споруди» з 10 листопада 2004 року, дисертацію захистив у спеціалізованій вченій раді Національного університету „Львівська політехніка”. З 01 вересня 2005 року по 31 серпня 2006 року старший викладач кафедри інженерних конструкцій, а з 01 вересня 2006 року доцент кафедри інженерних конструкцій. 09 листопада 2010 року присвоєно вчене звання доцента кафедри інженерних конструкцій. З 15 травня 2007 року по 18 квітня 2013 року заступник декана факультету будівництва і архітектури з навчально-методичної роботи.

Постановою президії Академії будівництва України від 22 березня 2011 року є лауреатом премії Академії будівництва України імені академіка М.С.Буднікова за комплекс навчальних посібників з проектування кам’яних і армокам’яних конструкцій та нагороджений медаллю лауреата премії імені академіка М.С.Буднікова.

Опубліковано 40 наукових та методичних праць, у тому числі 35 у фахових виданнях. Співавтор навчального посібника «Проектування кам’яних і армокам’яних конструкцій», якому у 2010 році присуджено гриф Міністерства освіти і науки України. Брав участь більш як у 10 всеукраїнських та міжнародних науково-технічних конференціях, за результатами конференцій опубліковані наукові статті. Веде лекційні курси з навчальних дисциплін: „Обстеження та випробування будівель і споруд”; „Будівельні конструкції”; „Залізобетонні, камۥяні та армокам’яні конструкції”; „Залізобетонні конструкції інженерних споруд”. Керує курсовим та дипломним проектуванням, атестаційними магістерськими роботами.

Коло наукових інтересів – робота залізобетонних елементів при дії малоциклових знакозмінних навантажень.

E-mail

v.v.karavan@nuwm.edu.ua