Дробко Едуард Васильович

Матеріал з Wikiситет
Перейти до: навігація, пошук

Біографія

Дробко Едуард Васильович

Народився 15 травня 1964 р. в м. Рівне.

Після закінчення Рівненського державного педагогічного інституту ім. Д.З. Мануїльського з 1986 р. по 1994 р. працював вчителем фізики в середніх школах м. Рівне та Рівненського району.

З серпня 1994 р. по червень 2007 р. працював у Міжнародній організації «Надія – людям» на посадах інспектора з кадрів, юрисконсульта, адміністративного директора.

З 2009 року працює в Національному університеті водного господарства та природокористування.

Освіта

Має три вищі освіти: вищу педагогічну, вищу юридичну і вищу освіту за спеціальністю «Державна служба». У 2011 році захистив кандидатську дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління на тему «Удосконалення механізмів державного управління у сфері зовнішньої трудової міграції громадян України» за спеціальністю 25.00.02 «Механізми державного управління». В рамках дисертаційного дослідження було розроблено та подано до Верховної Ради України проект Концепції державної міграційної політики України, який отримав схвальну оцінку Комітету Верховної Ради України з прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин.

З вересня 2012 року працює на посаді доцента кафедри державного управління та місцевого самоврядування.

Впродовж 2009-2013 н. р. викладав наступні дисципліни:

  • «Трудове право», «Адміністративне право» для студентів спеціальності 7.03060101 «Менеджмент організацій і адміністрування»;
  • «Транспортне право», «Митне право» для студентів спеціальності 6.070101 «Транспортні технології на автомобільному транспорті»;
  • «Державна служба», «Вступ до спеціальності», «Право», «Правове забезпечення державного регулювання», «Формування регіонального бюджету» для студентів магістратури спеціальності 8.15010002 “Державна служба”.

Наукові праці

Є автором 16-ти наукових праць в галузі державного управління, 7-ми навчально-методичних комплексів з дисциплін спеціальностей «Державна служба», «Транспортні технології на автомобільному транспорті», «Документознавство та інформаційна діяльність», цілої низки методичних рекомендацій з вивчення навчальних дисциплін, співавтором трьох ліцензійних справ.