Гришко Вікторія Іванівна

Матеріал з Wikiситет
Перейти до: навігація, пошук

Біографія

Гришко Вікторія Іванівна

Гришко Вікторія Іванівна – кандидат педагогічних наук, старший викладач, в.о. завідувача кафедри відновного правосуддя та приватної детективної діяльності.

Народилася 16 жовтня 1984 року в с. Деражне, Костопільського району, Рівненської області. Закінчила історико-філологічний факультет ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука».

У 2007 р. здобула освітньо-кваліфікаційний рівень «Спеціаліст» зі спеціальності «Вчитель української мови, літератури, зарубіжної літератури та історії»; у 2013 р. - освітньо-кваліфікаційний рівень «Магістр» зі спеціальності «Історія».

З 2006 р. по 2013 р. працювала у ПВНЗ «Міжнародний економікогуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука». З 2013 р. – завідувач навчальною лабораторією кафедри спеціальних юридичних дисциплін Національного університету водного господарства та природокористування.

З 2007 р. займається науковою діяльністю, зокрема впровадженням у навчальний процес розвивальних технологій та методів, що впливають на формування базових компетентностей у студентів-юристів. Бере участь у науково-практичних конференціях. У періодичних та фахових виданнях опубліковано більше 25 праць.

У 2014 році пройшла підвищення кваліфікації у Національному університеті біоресурсів і природокористування України.

У березні 2016 року захистила кандидатську дисертацію «Формування базових компетентностей майбутніх юристів у процесі фахової підготовки» на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – теорія та методика професійної освіти.