Гопчак Ігор Васильович

Матеріал з Wikiситет
Перейти до: навігація, пошук

Сайт

http://gopchak.at.ua

Біографія

Гопчак Ігор Васильович

Народився 28 березня 1979 року в місті Рівне.

Освіта

В 1996 р. закінчив Рівненську державну загальноосвітнью школу № 9 І-ІІІ ступеня, отримавши атестат про повну загальну середню освіту.

В 2001 р. закінчив Рівненський державний технічний університет за спеціальністю “Екологія та охорона навколишнього середовища” та здобув кваліфікацію “Інженер-еколог”.

В 2002 р. закінчив з відзнакою магістратуру Українського державного університету водного господарства та природокористування за спеціальністю “Екологія та охорона навколишнього середовища” та здобув кваліфікацію “Магістр з екології і охорони навколишнього середовища”.

В 2009 р. закінчив Міжгалузевий інститут управління за спеціальністю “Менеджмент організацій” та здобув кваліфікацію “Менеджер-економіст”

Наукові ступені та вчені звання

В 2007 р. захистив дисертацію в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка на тему "Екологічна оцінка стану поверхневих вод Волинської області та нормування їх якості" та здобув науковий ступінь кандидата географічних наук зі спеціальності 11.00.07 – «Гідрологія суші, водні ресурси, гідрохімія».

В 2012 р. присвоєно вчене звання доцента кафедри водогосподарської екології, гідрології та природокористування

Професійний шлях

В серпні 2001 р. на конкурсній основі виборов право працювати в Державному управлінні екології та природних ресурсів в Рівненській області, на посаді спеціаліста І-ї категорії відділу радіаційної безпеки з регіональним центром “ГАММА-1”, де було присвоєно 13-й ранг державного службовця.

З 2002 р. по 2005 р. навчання в аспірантурі Національного університету водного господарства та природокористування за спеціальністю “Екологія”.

З 2005 р. – асистент кафедри водогосподарської екології, гідрології та природокористування в Національному університеті водного господарства та природокористування.

В вересні 2009 р. переведений на посаду старшого викладача цієї ж кафедри.

З січня 2011 р. переведений на посаду доцента кафедри водогосподарської екології, гідрології та природокористування.

З вересня 2012 р. доцент кафедри водогосподарської екології, гідрології та природокористування.

З квітня 2013 р. – доцент кафедри водогосподарської екології, гідрології та гідравліки Навчально-наукового інституту водного господарства та природооблаштування.

З грудня 2014 р.по грудень 2017 р. - докторант Інституту водних проблем та меліорації НААН України.

З грудня 2017 р. по теперішній час - доцент кафедри геології та гідрології

Навчальне навантаження

розробив та веде лекційні курси з дисциплін: "Основи басейнового управління водогосподарськими системами" та "Європейські стандарти якості води", керує дипломним проектуванням, курсовими та бакалаврськими роботами, проводить польові практики, лабораторні та практичні заняття. Підготував методичне забезпечення курсів (методичні вказівки, комплекти контрольних робіт, робочі програми) "Природоохоронне інспектування", "Інженерна гідрологія", "Водогосподарська екологія".

Напрямок наукової діяльності

  • Екологічна оцінка стану поверхневих вод та нормування їх якості;
  • Водогосподарсько-екологічна оцінка та управління водними ресурсами басейнів річок України;

Результати впроваджені до навчального процесу.

Наукова робота

є автором понад 120 наукових робіт, з них 122 наукові та 6 навчально-методичного характеру, в тому числі 43 статті, 70 тез і матеріалів конференції, конгресів, форумів, 7 наукових звітів, 2 патенти на корисну модель тощо.

Нагороди та відзнаки

У 2007 році за багаторічну сумлінну працю по підготовці висококваліфікованих фахівців для водного господарства, меліорації та природоохоронних органів нагороджений Грамотою Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Рівненській області. У 2008 році за значні досягнення у науковій діяльності, впровадження наукових досягнень у виробництво та навчальний процес нагороджений Почесною грамотою Національного університету водного господарства та природокористування. У 2009 році за вірність профспілковому руху, активну участь у профспілковій діяльності, тісну співпрацю нагороджений Грамотою Профспілкової організації Національного університету водного господарства та природокористування

Обов’язки на кафедрі

  • заступник завідувача кафедри з організаційної роботи;
  • профорг кафедри;
  • відповідальний за профорієнтаційну роботу на кафедрі;

E-mail

i.v.hopchak@nuwm.edu.ua