Гомон Петро Святославович

Матеріал з Wikiситет
Перейти до: навігація, пошук

Біографія

Гомон Петро Святославович

Народився 11 лютого 1986 року в с. Грабів, Рівненський район.

Освіта вища, закінчив Національний університет водного господарства та природокористування в 2008 р. за спеціальністю “Промислове та цивільне будівництво”. Після закінчення університету працював інженером-кошторисником. В листопаді 2008 року був прийняти в аспірантуру НУВГП.

В 2011 році закінчив аспірантуру. З листопада 2012 року працює асистентом на кафедрі промислового, цивільного будівництва та інженерних споруд.

В 2013 році захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю 05.23.01 “Будівельні конструкції, будівлі та споруди”.за спеціальністю "Управління навчальними закладами"

У 2014 році отримав кваліфікаційний рівень магістр за спеціальністю Управління навчальними закладами. Стаж роботи - 4 роки стажу.

Викладає дисципліни: "Сучасні будівельні конструкції та методи їх розрахунку", "Будівельні конструкції", "Управління та кошторисна справа в будівництві".

Основним напрямком наукової роботи є робота та розрахунок залізобетонних конструкцій з використанням нелінійних діаграм деформування.

Опубліковано 16 праць, з яких 14 статей 1 монографія та 1 рекомендації. До основної роботи слід віднести монографію - “Робота і розрахунок несучої здатності залізобетонних елементів таврового профілю при дії повторних навантажень”

E-mail

p.s.homon@nuwm.edu.ua