Герасімов Євгеній Генріхович

Матеріал з Wikiситет
Перейти до: навігація, пошук

Біографія

Герасімов Євгеній Генріхович

Народився 13 квітня 1971 року.

Освіта

Закінчив в 1988 році спеціалізовану школу з поглибленим вивченням іноземних мов № 15 міста Рівного.

В 1988 році вступив до Українського інституту інженерів водного господарства на спеціальність 29.04 «Гідротехнічне будівництво».

В 1993 році захистив дипломний проект на тему: «Гідротехнічні споруди зони відпочинку р. Уж міста Ужгорода» та отримав кваліфікацію «інженера-гідротехніка» і диплом з відзнакою.

Наукові ступені, вчені звання

В 1995 році вступив до аспірантури Української державної академії водного господарства.

Після закінчення аспірантури в 1999 році захистив кандидатську дисертацію на тему: «Підвищення надійності та удосконалення закритої зрошувальної мережі з водоповітряними резервуарами» за спеціальністю 05.20.05 «Гідротехнічні меліорації».

З 1998 року працював на посадах асистента, старшого викладача та доцента кафедри експлуатації гідромеліоративних систем.

В 2000-2002 роках отримував стипендію Кабінету Міністрів України для молодих вчених.

Кандидат технічних наук(2000р.)

Доцент кафедри експлуатації гідромеліоративних систем (2004р.) Доцент кафедри гідротехнічного будівництва та гідравліки (2015 - теперішній час) Начальник науково-дослідної частини НУВГП (2014 - теперішній час).

Основні напрями наукової діяльності

 • розрахунок гідравлічного удару в трубопровідних системах;
 • забезпечення надійності роботи закритих зрошувальних мереж;
 • енерго- та ресурсозбереження на зрошувальних системах.

Основні напрямки педадогічної діяльності

 • облік води на водогосподарських об,єктах;
 • експлуатації водогосподарських та природоохоронних об,єктів;
 • експлуатації гідромеліоративнихсистем;
 • інтелектальна власність.

Підвищення кваліфікації

 • ВСП "Інститут інтелектуальної власності" Національного університету Одеська юридична академія (2011р.)
 • Національний університет водного господарства та природокористування Інститут післядипломної освіти (2013р.)
 • Норвезький університет природничих наук (м. Оз, Норвегія) (2013 р.)
 • Краківський сільськогосподарський університет (м. Краків, Польща) (2017)

Наукові праці

Є співавтором двох навчальних посібників та двох наукових монографій: 1. Трубопровідні системи з водоповітряними резервуарами; 2. Динамічні процеси в трубопровідних системах. Є автором понад 80 наукових та навчально-методичних праць, 18 патентів на корисну модель.

Громадська робота

З 2010 року відповідальний секретар збірника наукових праць «Вісник національного університету водного господарства та природокористування". Є координатоом Глобального водного партнерства в Національному університеті водного господарства та природокористування. З 2019 року член Басейнової ради річки Прип'ять.

Міжнародна робота

2011-2015 рр. Міжнародний проект “Розробка трьох навчальних модулів з менеджменту і технології води для України, Білорусі, Казахстану і Таджикистану, гармонізованих з Норвегією («Водна гармонія»)”. Програма фінансування: Програма співпраці з Євразією, Норвезький центр міжнародного співробітництва в сфері освіти (SIU).Координатор проєкту: Норвезький університет природничих наук, Норвегія.

2017 – 2018 рр. Міжнародний проект "Стійке управління водними ресурсами та гідрологічна безпека в країнах Вишеградської групи та України." Програма фінансування: Вишеградський фонд.Координатор проєкту: Краківський сільськогосподарський університет, Польща.

2018 – 2020 рр. Міжнародний проект "Удосконалення якісних показників підготовки фахівців з гідротехнічного будівництва на основі міжнародних вимог". Програма фінансування: Міністерство освіти і науки Республіки Таджикистан. Координатор проєкту: Дангаринський державний університет, Таджикистан.

2018 – 2019 рр. Міжнародний проект "TENOR: до циркулярної економіки в органічному сільському господарстві". Програма фінансування: Програма співпраці з Євразією, Норвезький центр міжнародного співробітництва в сфері освіти (SIU).Координатор проєкту: Норвезький університет природничих наук, Норвегія.

2019 – 2021 рр. Міжнародний проект "Водна гармонія – Інтеграція освіти, досліджень, інновації і підприємництва (продовження)". Програма фінансування: Програма Євразія, Норвезьке агентство з міжнародного співробітництва та підвищення якості вищої освіти (Diku). Координатор проєкту: Норвезький університет природничих наук, Норвегія.

2019 - 2022 рр. Міжнародний проект "Вишеград-Вода-Безпека". Програма фінансування: Вишеградський фонд.Координатор проєкту: Національний університет водного господарства та природокористування, Україна.

Сімейний стан

Одружений. Виховує дочку (1995 р.н.) та сина (2000р.н.).