Байцар Тарас Володимирович

Матеріал з Wikiситет
Перейти до: навігація, пошук

Біолграфія

Байцар Тарас Володимирович

Народився в 1970р. у с. Оброшин, Пустомитівського району Львівської області. В 1990 році закінчив Технікум харчової промисловості по спеціальності "Машини і устаткування підприємств харчової промисловості". Того ж року вступив на факультет архітектури кафедри містобудування НУ "Львівська політехніка". Під час навчання закінчив військову кафедру, отримав звання лейтенанта. По закінченню навчання в 1996 році прийняв участь в міжнародному архітектурному конкурсі ім. Яна Захватовича (республіка Польща) під егідою ЮНЕСКО, і отримав диплом і премію. А також цього року прийняв участь у конкурсі-огляді дипломних проектів архітектурних шкіл України в м.Одеса та отримав 2 премію.

  • 1997 року прийнятий на роботу на посаду архітектора в дочірнє підприємство "Бізон Арт Капітель" на посаду архітектора.
  • Займався реконструкцією та відтворення фасадів пам'яток архітектури м.Львова.
  • 1999 році прийнятий на посаду заступник директора ПП Надія ЛБЯ при ПЗУВГЗ (Пустомитівське заводоуправління вапнових гіпсових заводів).
  • В 2001 році зарахований на посаду старшого лаборанта кафедри художніх основ та історії архітектури НУ "Львівська політехніка".
  • В 2003 році прийнятий на посаду старшого викладача кафедри архітектури НУВГП.

E-mail

E-mail: t.v.baitsar@nuwm.edu.ua