Антонова Світлана Євгенівна

Матеріал з Wikiситет
Перейти до: навігація, пошук

Біографія

Антонова Світлана Євгенівна

Народилася в с. Кустин Рівненського району Рівненської області.

Освіта

Закінчила Кустинську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів із золотою медаллю. Закінчила з відзнакою Рівненський державний технічний університет в 1999 році, де здобула кваліфікацію менеджер-економіст за спеціальністю «Адміністративний менеджмент».


Розпочала свій трудовий шлях на посаді асистента кафедри регіонального управління Українського державного університету водного господарства та природокористування.

Впродовж 2000-2008 років виконувала обов’язки вченого секретаря Рівненського обласного об’єднання громадської організації „Спілка економістів України”.

З вересня 2004 року працювала на посаді старшого викладача кафедри регіонального управління Національного університету водного господарства та природокористування.

У 2011 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук на тему: “Організаційно-економічні засади водозабезпечення міського населення” за спеціальністю 08.00.06 „Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища” (науковий керівник: доктор економічних наук, професор, академік Академії наук вищої освіти України та Академії економічних наук України Зінь Едуард Анатолійович).

Підвищувала кваліфікацію в Рівненському обласному управлінні житлово-комунального господарства та Рівненському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної служби, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій. Зарахована до складу тимчасової робочої групи «Реформа соціальної сфери і підвищення якості життя» при Рівненській обласній державній адміністрації. У 2014 році пройшла підвищення кваліфікації терміном 6 місяців у Міжгалузевому інституті післядипломної освіти Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» та отримала свідоцтво про підвищення кваліфікації за спеціальністю 8.18010011 "Інтелектуальна власність", спеціалізація "Управління інтелектуальною власністю" (12 СПК № 539671). У 2014 році здобула другу вищу освіту за спеціальністю 8.15010002 "Державна служба" в Національному університеті водного господарства та природокористування та отримала диплом магістра з державної служби (РВ № 47646669).

З вересня 2012 року працювала на посаді доцента кафедри регіонального управління, а з листопада 2012 року на посаді доцента кафедри державного управління та місцевого самоврядування. Рішенням Атестаційної колеії Мінінстерства освіти і науки України протокол № 6/02-Д від 23 вересня 2014 року присвоєно звання доцента кафедри державного управління та місцевого самоврядування.

Наукові праці

Автор більше 30 наукових та науково-методичних праць, в тому числі у співавторстві підручника з грифом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України:

  • Сорока М.П., Антонова С.Є. Аналіз соціально-економічного розвитку регіону. – Рівне: НУВГП, 2013. – 186 с.

Нагороджена Почесною грамотою ректора Національного університету водного господарства та природокористування за значні досягнення у науковій діяльності та грамотою ректора Національного лісотехнічного університету України за активну участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Екологічні проблеми природокористування та охорона навколишнього середовища».


Викладає дисципліни:

  • аналіз соціально-економічного розвитку регіону
  • регіональне соціально-економічне планування
  • системний аналіз інформаційних процесів
  • інформаційно-аналітична діяльність
  • аналітико-синтетична переробка інформації
  • управління житлово-комунальним господарством.