Алексієвець Іван Іванович

Матеріал з Wikiситет
Перейти до: навігація, пошук

Біографія

Алексієвець Іван Іванович

Алексієвець Іван Іванович, народився 19 березня 1986 року в м. Дубно, у сім’ї робітників, українець.

У 2002 році закінчив загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №3 в м. Дубно з відзнакою. В тому ж році вступив до Українського державного університету водного господарства в м. Рівне на перший курс факультету будівництва та архітектури, спеціальність «Промислове та цивільне будівництво».

У 2007 році закінчив Національний університет водного господарства та природокористування і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво» та здобув кваліфікацію інженера-дослідника (диплом магістра з відзнакою), паралельно навчався на військовій кафедрі при університеті, по закінченню якої отримав військове звання - молодший лейтенант.

В листопаді 2007 року був зарахований до аспірантури за державним замовленням при кафедрі інженерних конструкцій Національного університету водного господарства та природокористування. Навчання в аспірантурі закінчив у 2010 році.

У 2014 році успішно захистив кандидатську дисертацію та отримав науковий ступінь – кандидат технічних наук за спеціальністю 05.23.01 «Будівельні конструкції, будівлі та споруди».

Володію іноземною мовою, англійською на рівні В2.


E-mail

i.i.alekseevets@nuwm.edu.ua