Ігнатюк Ірина Зіновіївна

Матеріал з Wikiситет
Перейти до: навігація, пошук

Біографія

Ігнатюк Ірина Зіновіївна

У 1997 році закінчила Українську державну академію водного господарства за спеціальністю інженер-економіст. У 1998 році поступила до аспірантури Рівненського державного технічного університету. У 2006 році захистила дисертацію за спеціальністю «Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища» на тему «Еколого-економічна регламентація розвитку водогосподарського комплексу Поліського регіону ». З 2010 року на посаді доцента кафедри економіки підприємства.

Дисципліни

«Економіка підприємства» за напрямом підготовки 6.050202 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технологіі». «Статистика» на заочному відділенні ФЕіП. Керує курсовими роботами. Здійснює керівництво дипломними і магістерськими роботами студентів спеціальності «Економіка підприємства», а також консультую студентів спеціальності « Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології». «Науковий семінар» для студентів спеціальності «Економіка підприємства». «Основи інформаційної економіки« для студентів спеціальності «Економіка» спеціалізації «Економічна кібернетика«.

Наукові інтереси

Економічна оцінка природних ресурсів. Планування господарської діяльності підприємства. Управління виробничими запасами підприємства.