Іванюк Андрій Миколайович

Матеріал з Wikiситет
Перейти до: навігація, пошук

Біографія

Іванюк Андрій Миколайович

Народився 12 грудня 1983 року в с. Татаринці Лановецького району Тернопільської області, громадянин України. Після закінчення загальноосвітньої школи №2 м. Ланівці у 2001 р. вступив на навчання в Національний університет водного господарства і природокористування, на спеціальність “Промислове та цивільне будівництво”. У 2005р. присвоєна кваліфікація бакалавра з будівництва, а в 2006р. присвоєна кваліфікація інженера-дослідника за спеціальністю “Промислове і цивільне будівництво”, та отримав диплом магістра з відзнакою.

Після закінчення навчання працював майстром будівельником в ТОВ “Ланівціагробуд”. З листопада 2007 року по листопад 2010 року навчався в аспірантурі на кафедрі інженерних конструкцій НУВГП під керівництвом доц. Чорнолоза В.С. З листапада 2010 року працював на посаді асистента кафедри інженерних конструкцій НУВГП, з 1 лютого 2013 переведений на посаду старшого викладача цієї ж кафедри. 8 квітня 2013р. переведений на старшого викладача кафедри промислового, цивільного будівництва та інженерних споруд НУВГП. За період навчання в аспірантурі та на протязі трьох років після її закінчення опублікував 12 наукових статей у наукових збірниках України та за кордоном.

Кандидат технічних наук зі спеціальності “Будівельні конструкції, будівлі та споруди” з 18 жовтня 2011 року, дисертацію захистив в спеціалізованій вченій раді Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Викладає дисципліни: "Будівельні конструкції", "Конструкції з дерева та пластмас", "Сучасні будівельні конструкції".

E-mail

a.m.ivanyuk@nuwm.edu.ua