Відмінності між версіями «053 Психологія»

Матеріал з Wikiситет
Перейти до навігації Перейти до пошуку
(Створена сторінка: '''053 Психологія''' справа|мини|500x350px|)
 
Рядок 2: Рядок 2:


[[Файл:_00012.jpg|справа|мини|500x350px|]]
[[Файл:_00012.jpg|справа|мини|500x350px|]]
м. Рівне,
вул. Приходька, 75,
корп. № 2, к. 208
kaf-sd@nuwm.edu.ua
тел. 097-792-73-90
ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ
загальна психологія
психологія здоров’я
основи психотерапії
практикум з психології
вікова психологія
психофізіологія
психологія підприємницької діяльності
теорія і методика організації психотренінгу
педагогіка. Соціальна педагогіка. Корекційна педагогіка
соціальна психологія
основи психологічного консультування
педагогічна психологія
психодіагностика і корекція
дитяча психологія та психотерапія
психологія сім'ї
психологія праці та організаційна психологія
ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ
Аналізувати:
практичні психологічні проблеми;
результати психодіагностичної, консультативної, психопрофілактичної та корекційної роботи.
Розробляти:
просвітницькі та психопрофілактичні заходи, психо-діагностичні обстеження;
індивідуальні консультації, розвивальні програми та заняття;
індивідуальні та групові психокорекційні програми;
розробляти та визначати пріоритетні види робіт в залежності від специфіки закладу та проблем, що потребують розв’язання.
Організовувати:
психологічну діагностику;
психологічне консультування;
психологічний супровід діяльності різних організацій усіх форм власності.
Забезпечувати:
створення психолого-педагогічних умов, що забезпечують духовний розвиток кожної людини, її душевний комфорт, який є основою психічного здоров’я;
підбір персоналу.
Контролювати:
ускладнення у психічному розвитку дитини, що виникають при переході на наступну вікову категорію;
психологічні умови навчання та виховання, необхідні для нормального психічного розвитку дітей;
створення сприятливого психологічного клімату в освітньому та іншому закладі.
ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ ПРАЦЮВАТИ:
може займати первинні посади у психотерапевтичних, психологічних, консультативних службах; у соціальних організаціях; у закладах охорони здоров’я; в установах з підбору персоналу (кадрові агентства, центри зайнятості, центри профорієнтації); у компаніях, малих підприємствах та бізнес-структурах
психологом-консультантом, педагогом-психологом, соці-альним інспектором, практичним психологом, психологом-тренером, тренінг-менеджером, ергономістом, у правоохоронних органах; у службі довіри; у системі Міністерства надзвичайних ситуацій. Робочі місця у психологічних центрах, державних, громадських та бізнес організаціях з надання психологічної допомоги, освітніх, медичних установах, органах внутрішніх справ, надання психологічних та освітніх послуг.
ФОРМА НАВЧАННЯ: денна, заочна

Версія за 14:37, 10 липня 2018

053 Психологія

00012.jpg

м. Рівне, вул. Приходька, 75, корп. № 2, к. 208 kaf-sd@nuwm.edu.ua тел. 097-792-73-90

ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ загальна психологія психологія здоров’я основи психотерапії практикум з психології вікова психологія психофізіологія психологія підприємницької діяльності теорія і методика організації психотренінгу педагогіка. Соціальна педагогіка. Корекційна педагогіка соціальна психологія основи психологічного консультування педагогічна психологія психодіагностика і корекція дитяча психологія та психотерапія психологія сім'ї психологія праці та організаційна психологія

ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ Аналізувати: практичні психологічні проблеми; результати психодіагностичної, консультативної, психопрофілактичної та корекційної роботи.

Розробляти: просвітницькі та психопрофілактичні заходи, психо-діагностичні обстеження; індивідуальні консультації, розвивальні програми та заняття; індивідуальні та групові психокорекційні програми; розробляти та визначати пріоритетні види робіт в залежності від специфіки закладу та проблем, що потребують розв’язання.

Організовувати: психологічну діагностику; психологічне консультування; психологічний супровід діяльності різних організацій усіх форм власності.

Забезпечувати: створення психолого-педагогічних умов, що забезпечують духовний розвиток кожної людини, її душевний комфорт, який є основою психічного здоров’я; підбір персоналу.

Контролювати: ускладнення у психічному розвитку дитини, що виникають при переході на наступну вікову категорію; психологічні умови навчання та виховання, необхідні для нормального психічного розвитку дітей; створення сприятливого психологічного клімату в освітньому та іншому закладі.

ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ ПРАЦЮВАТИ: може займати первинні посади у психотерапевтичних, психологічних, консультативних службах; у соціальних організаціях; у закладах охорони здоров’я; в установах з підбору персоналу (кадрові агентства, центри зайнятості, центри профорієнтації); у компаніях, малих підприємствах та бізнес-структурах психологом-консультантом, педагогом-психологом, соці-альним інспектором, практичним психологом, психологом-тренером, тренінг-менеджером, ергономістом, у правоохоронних органах; у службі довіри; у системі Міністерства надзвичайних ситуацій. Робочі місця у психологічних центрах, державних, громадських та бізнес організаціях з надання психологічної допомоги, освітніх, медичних установах, органах внутрішніх справ, надання психологічних та освітніх послуг. ФОРМА НАВЧАННЯ: денна, заочна