Цимбалюк Валерій Іванович

Матеріал з Wikiситет
Версія від 19:43, 27 жовтня 2015, створена Віктор Кирчук (обговорення | внесок) (Створена сторінка: ==Біографія== thumb|Цимбалюк Валерій Іванович Народився в 23. 09. 1949 р. в с. Симонів, Г...)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Біографія

Цимбалюк Валерій Іванович

Народився в 23. 09. 1949 р. в с. Симонів, Гощанського району, Рівненської області.

Освіта вища, закінчив Київський інститут народного господарства ім. Д.С. Коротченко за спеціальністю «економіст», ад’юнктуру Української академії внутрішніх справ за спеціальністю «юрист». Кандидат юридичних наук. Тема дисертації «Виявлення та попередження розкрадань у сфері нафтопостачання на основі методів та засобів інформатики».

Старший науковий співробітник, доцент кафедри кримінального права та правосуддя, професор кафедри спеціальних юридичних дисциплін. Почесний член Спілки юристів України, Член-кореспондент Інженерної академії України, член Геральдичного товариства України. Пенсіонер МВС України. Член оперативно-слідчих груп МВС СРСР в Узбекистані, Таджикистані, Вірменії та ДРА. Ліквідатор наслідків землетрусу в м. Ленінакан (Вірменія, 1988 р.). Лауреат Всесоюзного конкурсу наукових розробок в органах внутрішніх справ СРСР (1989 р.), «Юрист року – 2004», «Юрист року – 2006». Генерал-майор. Голова Адміністрації Гетьмана УРК в Північно-Західному регіоні.

Нагороджений орденами: «Богдана Хмельницького ІІІ ст.», «Нестора Літописця І ст. та ІІ ст.», «Козацький хрест І, ІІ та ІІІ ст.», «За доблесть і честь». Відзнаками МВС України: «15 років МВС України», «За відданість та честь», «За сприяння органам внутрішніх справ України», «За розвиток науки, техніки та освіти ІІ ст.», «За доблесть та честь ІІ ст.»; Почесною відзнакою МВС СРСР «50 лет БХСС». Медалями, в тому числі: Ювілейною медаллю «75 років БХСС - ДСБЕЗ», Медаллю «Захисника Вітчизни», Медаллю «За безупречную службу ІІІ ст., ІІ ст.» та багатьма іншими. Нагороджений Почесними грамотами: МВС СРСР, Ради міністрів Таджицької РСР, Рівненської обласної державної адміністрації, Рівненської обласної ради та іншими.

Керівник Рівненського регіонального відділення Всеукраїнської спілки вищих юридичних закладів України.

Наукові праці

Має понад 100 наукових праць, в тому числі 12 навчальних посібників, серед яких:

  • "Практикум з конституційного права (у контексті конституційної реформи 8 грудня 2004 року)";
  • "Погоринські землі в часи боротьби Данила Галицького з монголо-татарами у ХІІІ ст.";
  • "Логіка для юристів" (гриф МОН України);
  • "Екологія: основи екології" (гриф МОН України).

У 2014 р. видано навчальний посібник з грифом МОН України "Судова медицина та судово-медичні експертизи", а у 2015 році - "Судова психіатрія та судово-психіатрична експертиза".

Один із основоположників навчальної юридичної дисципліни "Правова інформатика". У 2002 р. за його участю був створений юридичний факультет в МЕГУ ім. акад. С. Дем’янчука, яким він керував до 2013 р.

З 20 лютого 2013 р. очолив випускову кафедру спеціальних юридичних дисциплін Національного університету водного господарства та природокористування.

З лютого 2015 р. призначений на посаду в.о. директора навчально-наукового інституту права НУВГП .

З червня 2015 р. обраний на посаду директора навчально-наукового інституту права НУВГП .