Ногас Анжела Олександрівна

Матеріал з Wikiситет
Версія від 22:42, 10 травня 2021, створена Брега Людмила (обговорення | внесок)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Біографія

Ногас Анжела Олександрівна

Народилась на Тернопільщині. У 2001 році закінчила Рівненський базовий медичний коледж та здобула базову вищу освіту бакалавра за спеціальністю «Сестринська справа».

У 2005 році закінчила з відзнакою Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука за спеціальністю «Фізична реабілітація». З вересня 2005 року працювала викладачем кафедри біологічних та педагогічних основ фізичного виховання і спорту Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені акад. С. Дем'янчука.

В 2007 році переведена на посаду старшого викладача кафедри фізичної реабілітації. У 2009 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата наук з фізичного виховання і спорту на тему «Фізична реабілітація пацієнтів з туберкульозом легенів» за спеціальністю 24.00.03 – фізична реабілітація у спеціалізованій вченій раді Львівського державного університету фізичної культури.

В 2010 році отримала вчене звання доцента.

З травня 2013 року доцент кафедри здоров'я людини і фізичної реабілітації Національного університету водного господарства та природокористування.

Автор понад сорока п'яти наукових та навчально-методичних праць, у тому числі п'яти навчальних посібників та наукових статей, що включені до переліку наукових фахових видань України та публікації статей у періодичних виданнях, які включені до наукометричних баз, рекомендованих МОН, зокрема Scopus або Web of Science Core Collection). Наукові інтереси зосереджені в напрямку фізичної терапії хворих на ревматоїдний артрит.

За досягнення у науковій та навчально-методичній роботі, впровадження їх результатів у навчальний процес, нагороджена в 2015 році Почесною грамотою НУВГП.

З 2018 року по 2020 рік – завідувач кафедри медико-психологічних дисциплін ННІОЗ; з 2018 року по даний час – заступник директора ННІОЗ з наукової та грантової роботи, доцент кафедри медико-психологічних дисциплін ННІОЗ.

Пройшла курси підвищення кваліфікації та довготривале стажування за кордоном у м. Познань (Польща, 2020).

Керівник науково-дослідної роботи кафедри на тему: «Відновлення здоров'я осіб різного віку засобами фізичної терапії та ерготерапії» на 2019-2024 рр. (номер державної реєстрації 0119U002877).

Рівненська обласна державна адміністрація, управління освіти і науки «Мала академія наук України» - голова журі конкурсу. Секція «Медицина».

Керівник студентського наукового гуртка: «Фізична терапія у відновному процесі різних нозологічних груп».

Член Рівненського регіонального осередку Громадської організації «Українська асоціація медичної науки».

Проводить наукове консультування: КП «Рівненська обласна клінічна лікарня» Рівненської обласної ради; КП «Рівненський обласний спеціалізований центр реабілітації дітей з органічними ураженнями центральної нервової системи з порушенням психіки та паліативної допомоги дітям».

Науково-професійні інтереси: фізична реабілітація, фізична терапія, ревматологія, геронтологія, косметологія.

Бібліометричний профіль в Google Академії: https://scholar.google.com.ua/citations?user=GlIH8kAAAAAJ&hl=uk

Профіль в Researchgate: http://nbuviap.gov.ua/bpnu/index.php?

ORSID ID: https://orcid.org/0000-0003-1287-9828?lang=ru

SCOPUS: https://www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=57221919539

E-mail

a.o.nohas@nuwm.edu.ua