Волонтерство

Матеріал з Wikiситет
Версія від 13:34, 4 лютого 2016, створена Олександр Анатолійович Хоменчук (обговорення | внесок) (Створена сторінка: Студенти, викладачі, працівники та керівництво нашого університету беруть активну уча...)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Студенти, викладачі, працівники та керівництво нашого університету беруть активну участь у волонтерському русі одноосібно або у складі громадських організацій Рівненщини: Допомога армії Рівне, Самооборона Рівненщини, Гроза Рівненщини, Руєвит, інші.
Волонтерська робота здійснюється за різними напрямами:

  • В першу чергу допомога нашим студентам, колегам чи їх родичам, які мобілізовані в АТО: коштами, речами і, звичайно щирою підтримкою.
  • Технічний напрям. Розробка викладачами вузу та швидкозбірного редуту для захисту блокпостів, складів боєприпасів чи таборів окремих частин; виготовлення пічок на базі Технічного коледжу НУВГП, комплектування хімічних грілок; ремонт військової техніки тощо.
  • Працівники видавничого центру нашого закладу нещодавна виготовили 300 навчальних посібників для навчання мобілізованих солдатів веденню військових дій в зоні АТО. А раніше друкували молитовник для бійців, пам’ятку солдату про історію створення УНСО.
  • Рейди по збору в населених пунктах Рівненщини овочів, консервації, сала, закруток, інструментів, коштів. Починаючи з вересня 2014 року, майже щонеділі власним автотранспортом волонтери виїзжають в рівненські села та селища.
  • Робота на волонтерському складах з розвантаження та сортування продуктів, речей, інструментів, а також комплектування вантажів і посилок на схід до батальйонів, дитячих будинків.
  • Активну участь беруть наші студенти, викладачі, їх діти та родичі у зборі коштів, одягу, продуктів для армії на рівненських супермаркетах Велмарті, Епіцентрі, Фоззі.

Робота у Рівненському госпіталі. Це приготування смаколиків і сувенірів та відвідування поранених бійців спочатку до Різдвяних свят, а далі – наші колеги постійно турбуються про потреби та стан перебування бійців у госпіталі.
У стінах університету були встановлені скриньки для збору коштів на ліки в Рівненський госпіталь та лікарні Донецької області (відразу зібрали за два дні після обстрілу Маріуполя).
Студенти, працівники, їх родичі, а також випускники НУВГП готуються та беруть активну участь у Благодійних Ярмарках. Напередодні свят у стінах вузу влаштовують майстер-клас з виготовлення патріотичних сувенірів, кошти від продажу яких використовуються на закупівлю військової техніки (реамобілю, тепловізору тощо).