Школа пошуку роботи
Шановні випускники!
Після здобуття вищої освіти ви повинні чітко визначитись, що являє собою ваша професія, які будуть ваші функціональні обов’язки, які підприємства, установи, організації найбільш перспективні для працевлаштування.
Отже, ви починаєте пошук роботи. Найголовніше, чого вимагатиме від вас життя на цьому етапі, - активність та терплячість. Шлях, який має пройти кожен з вас, перш ніж добитися реального успіху в працевлаштуванні – крутий і непередбачуваними. Адже наявність диплома ще не означає автоматичного одержання місця роботи.
Однією з основних особливостей випускників є відсутність або невміння молодих фахівців визначати свою мотивацію при працевлаштуванні. Якщо ви хочете знайти робоче місце, на якому будете тільки заробляти гроші, навіть не намагайтеся шукати – це просто трата часу і зусиль. Справа, якій ви віддасте, як мінімум, половину свого життя, повинна мати ще й інші мотиви, окрім отриманих грошей. Ви повинні відчувати від виконуваної роботи ще й радість, яка б переповнювала вас.
Конкуренція при прийомі на роботу досить значна й продовжує зростати, тому знання певних неписаних правил, що вже склалися на ринку праці, має стати в пригоді кожному, хто шукає роботу.
Тож нехай хорошим путівником, доброю підказкою про те, як розумно, коректно і тактовно досягти своєї мети послужать вам наші поради в рубриках «Школи пошуку роботи», завдяки яким ви зекономите багато часу і зможете уникнути непередбачуваних ситуацій.
Рубрики:
Резюме
Джерела вакансій
Телефонна розмова щодо вакансії
Співбесіда
Випробувальний термін
Методика тайм-менеджменту
Оформлюємо документи при прийомі на роботу
Майте на увазі, що пошук роботи – це теж робота.