Освітня програма 081 "Право" доктор філософії з права (Phd)

Матеріал з Wikiситет
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Загальна інформація про освітню програму

Офіційна назва освітньої програми

 "Освітньо – наукова програма «Право» доктор філософії з права (Phd)"

2. Ступінь вищої освіти - Доктор філософії.

3. Кваліфікація – доктор філософії з права.

4.Посилання на освітню програму в репозиторії НУВГП.

[[Освітня програма 081 "Право" доктор філософії з права (Phd)]]

5. Орієнтація освітньої програми.

  • Об’єкти вивчення та діяльності: ґенеза та сучасний стан правової науки, державно-правових явищ, дослідження наукових джерел, правових доктрин, національних та міжнародних нормативно-правових актів.
  • Цілі навчання: формування у здобувачів здатності до наукового пошуку, організації, проведення та презентації наукових досліджень з метою розв’язання складних спеціальних завдань і практичних проблем у галузі права, що передбачає глибоке переосмислення наявних та створення нових цілісних знань.
  • Теоретичний зміст предметної області: комплекс доктрин, теорій, принципів, методів, концепцій, понять, категорій, підходів до творення, реалізації та застосування права як універсального способу регулювання суспільних відносин; функціонування і трансформація правових вчень та ідей.
  • Методи, методики та технології: методологічні підходи сучасної юридичної науки, сучасні методики викладання права, сучасні цифрові технології, критичний аналіз, оцінка і синтез нових та складних ідей у галузі права, філософські, загальнонаукові та спеціально-юридичні методи, необхідні та достатні для здійснення професійної та науково-інноваційної діяльності.
  • Інструменти та обладнання: інформаційно-комунікаційне обладнання, інформаційні засоби, що застосовуються у професійній діяльності правника.

Ключові слова: право, правова держава, правова культура, правосвідомість, захист прав та свобод людини.

6. Основний фокус освітньої програми та спеціалізації

Проведення дослідницької, інноваційної наукової, педагогічної та професійної діяльності в сфері права, з акцентом на захист прав та законних інтересів людини та громадянина.

Особливості програми

Програма акцентована на проведення за відповідними предметними напрямами досліджень в межах спеціальності 081 Право та надає можливість здобувачам освіти вивчати освітні компоненти і працювати над науковими дослідженнями, що відповідають профілю закладу освіти у природоохоронному напрямку.

8. Освітня складова програми реалізується упродовж 8-ми семестрів, тривалістю 60 кредитів і має дисципліни у відповідних циклах, які забезпечують: мовні компетенції, загальну підготовку, знання за обраною спеціальністю, дисципліни вільною вибору здобувача. Програма реалізується у невеликих групах дослідників. Програма передбачає диференційований підхід до здобувачів денної, заочної та вечірньої форм навчання. Програма передбачає 45 кредитів ЄКТС для обов'язкових навчальних дисциплін, з яких 30 кредитів ЄКТС – дисципліни загальної підготовки (філософія, іноземна мова фахового спрямування, педагогіка вищої школи, комп'ютерна обробка інформації, математичне моделювання га планування експерименту, методика дослідження та організація підготовки дисертаційної роботи), що передбачають набуття аспірантом загальнонаукових (філософських) компетенцій, мовних компетенцій, універсальних навичок дослідника та 15 кредитів ЄКТС передбачено на дисципліни професійної підготовки. Ще 15 кредитів ЄКТС – для дисциплін вільного вибору здобувача.

9. Наукова складова програми. Наукова складова освітньо-наукової програми передбачає здійснення власних наукових досліджень під керівництвом одного або двох наукових керівників з відповідним оформленням одержаних результатів у вигляді кваліфікаційної наукової роботи. Ця складова програми оформляється у вигляді індивідуального плану наукової роботи аспіранта і є складовою частиною навчального плану. Особливістю наукової складової освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії зі спеціальності 081-Право є те, що окремі складові власних наукових досліджень аспіранти можуть виконувати під час практичних занять із дисциплін професійної підготовки під час роботи у спеціалізованих аудиторіях, лабораторіях, філіях кафедр, на виробництвах із залученням фахівців-практиків. При реалізації ОНП враховано: - регіональний контекст через аналіз потреб органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів, інших державних органів виконавчої влади, громадськості; - природничого профілю НУВГП.

Упорядник інформаційної сторінки

Пасічнюк Василь Борисович.