Західний локальний центр дистанційно-заочного навчання

Матеріал з Wikiситет
Версія від 12:41, 11 листопада 2015, створена Лілія Ігорівна Момонт (обговорення | внесок) (Створена сторінка: == '''Західний локальний центр дистанційно-заочного навчання Національного університет...)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Західний локальний центр дистанційно-заочного навчання Національного університету водного господарства та природокористування

Західний локальний центр НУВГП

Західний локальний центр НУВГП (Західноукраїнський НКЦ) (м.Червоноград) розміщується в приміщеннях ДВНЗ "Червоноградський гірничо-економічний коледж" та орендує приміщення загальною площею 645,7 кв. м.

Державний вищий навчальний заклад «Червоноградський гірничо-економічний коледж» створений наказом Міністерства вугільної промисловості СРСР за №266 від 17 липня 1972 року як гірничий технікум.

За досягнуті успіхи у навчальній та виховній роботі постановою колегії Мінвуглепрому двічі, у 1981 та у 1985 роках, присвоєне третє місце серед гірничих технікумів СРСР, у 1984 році – друге. У 1986 році колегія Мінвуглепрому СРСР присвоїла технікуму звання «Зразковий технікум Мінвуглепрому СРСР».

Новий етап розвитку коледжу розпочався із здобуттям Україною незалежності. У 1991 році технікум із відомчої підпорядкованості переходить у відання Міністерства освіти і науки України і віднесений до ВНЗ І рівня акредитації.

Наказом Міністерства освіти і науки України № 20 від 15.01 2002р. технікум перейменований на Червоноградський державний технікум гірничих технологій та економіки. Наказом Міністерства освіти і науки України № 918 від 4.10.2010 р. технікум перейменований на Державний вищий навчальний заклад «Червоноградський гірничо-економічний коледж».

У коледжі функціонує три відділення на денній формі навчання і одне на заочній.

Напрями підготовки фахівців:

  • розробка корисних копалин;
  • економіка і підприємництво;
  • менеджмент та адміністрування;
  • інформатика та обчислювальна техніка.

7 спеціальностей:

  • підземна розробка корисних копалин;
  • експлуатація та ремонт гірничого електромеханічного обладнання та автоматичних пристроїв;
  • бухгалтерський облік;
  • економіка підприємства;
  • комерційна діяльність;
  • організація виробництва;
  • розробка програмного забезпечення.

У коледжі функціонує 9 циклових комісій.

Відповідно до рішення Державної акредитаційної комісії Міністерства освіти і науки України, протокол № 87 від 25.05.2011 р., протокол № 79 від 02.07.2009р., про наслідки акредитації, коледж віднесений до вищих навчальних закладів І рівня акредитації і має право готувати фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст».

У коледжі навчається 887 студентів.

Викладацький склад – 78 викладачів, викладачі вищої категорії становлять 46 %.

Загальна навчальна площа складає 7725м2.

Сукупний ліцензований обсяг студентів складає 440 студентів.

Основними напрямами діяльності коледжу є:

  • підготовка висококваліфікованих молодших спеціалістів для професійної діяльності;
  • культурно-освітня, методична, фінансово-господарська діяльність.

Головними завданнями коледжу є:

  • здійснення освітньої діяльності, яка забезпечує підготовку молодших спеціалістів і відповідає стандартам вищої освіти;
  • забезпечення виконання державного замовлення та угод на підготовку фахівців з вищою освітою – молодших спеціалістів;
  • вивчення попиту на окремі спеціальності на ринку праці і сприяння працевлаштуванню випускників;
  • забезпечення культурного і духовного розвитку особистості, виховання студентів коледжу в дусі національного патріотизму, готовності до трудової діяльності, відповідальності за свою долю, долю суспільства, держави.

Наказом МОН України № 519-К від 18.07.2001 р. директором технікуму призначений Сольвар Любомир Михайлович. У 1976р. закінчив Дрогобицький державний педагогічний інститут ім. І. Франка за спеціальністю «Загально- технічні дисципліни і праця» (з додатковою спеціальністю «Фізика»). У 1992 році закінчив Донецький заочний гірничий технікум за спеціальністю «Підземна розробка вугільних родовищ».

Західний локальний центр дистанційно-заочного навчання НУВГП знаходиться за адресою: 80110 Львівська обл., м. Червоноград, вул. В. Стуса, 17

E-mail: zahid-nkc@nuwm.edu.ua

Склад НКЦ

Корнієнко Валерій Ярославович - директор.

Мощич Світлана Зеновіївна - завідувач навчальної лабораторії.

Загородня-Скороход Аліна Анатоліївна - провідний фахівець.

Стасюк Любов Петрівна - провідний фахівець.

Напрями підготовки

В Західному локальному центрі НУВГП (Західноукраїнському НКЦ) навчання проводиться за дистанційно-заочною формою навчання, освітньо-кваліфікаційним рівнем - бакалавр та наступних напрямів підготовки:

Напрям підготовки 6.050301 "Гірництво"

Напрям підготовки "Гірництво" є одним із найбільш затребуваних для економіки України. Студенти вивчають комплекс навчальних дисциплін, які сприяють формуванню фахівців високого рівня. Обов'язковими складовими навчального процесу є гірнича справа, економіка, менеджмент, комп'ютерні технології та науково-технічна діяльність.

Випускники працюють інженерами з гірничих робіт, маркшейдерами на гірничих підприємствах різного профілю.

Спеціальність ліцензована Міністерством освіти і науки України і акредитована за IV рівнем, що дозволяє вести підготовку за освітньо-кваліфікаційними рівнями - бакалавр, спеціаліст, магістр.

Ліцензований обсяг місць

Заочна форма підготовки бакалаврів - 50 місць.

Навчання фінансуються за рахунок як держбюджету, так і за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб.

При вступі на навчання за напрямом підготовки "Гірництво " до приймальної комісії необхідно подати:

  1. Заяву встановленого зразка (подається особисто в університеті).
  2. Документ про повну загальну середню освіту (документ про здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень) і додаток до нього (оригінал або копія).
  3. Сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти (оригінал або завірена копія), отриманий у поточному році.
  4. Медична довідка за формою 086-У, довідка про профілактичні щеплення (оригінал або копія).
  5. Завірений печаткою витяг з трудової книжки (для осіб. які мають стаж роботи).
  6. Шість фотокарток розміром 3х4 см.
  7. Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.
  8. Документи, що дають право на пільги.
  9. Паспорт і військовий квиток, або посвідчення про приписку до призовної дільниці вступник подає особисто, залишаючи в приймальній комісії копію паспорта.

Під час навчання студенти матимуть змогу отримувати стипендію, яка на 18% вища, ніж на інших напрямах.

Напрям: 6.030504 "Економіка підприємства"(бакалавр)

Випускники напряму підготовки «Економіка підприємства» отримують диплом економіста державного зразка, який надає можливість займати такі посади: економіст підприємства, економіст планового відділу, економіст з праці, економіст відділу матеріально-технічного постачання, економіст відділу статистики, економіст фінансового відділу, економіст обчислювального центру, начальник планового відділу, економічний радник керівника, аналітик, керівник виробничого підрозділу, керівник підприємства, установи, організації, викладач тощо.

Напрям: 6.030509 "Облік і аудит" (бакалавр)

Випускники напряму підготовки «Облік і аудит» є конкурентоспроможними на ринку праці, успішними в підприємницькій діяльності та на державній службі, обіймають високі посади керівників і провідних фахівців на підприємствах різних форм власності, у фінансових та кредитно- банківських установах, в органах податкової адміністрації, фінансової служби, Державному казначействі, у Пенсійних та фінансових фондах, у страхових компаніях, підприємствах агропромислового комплексу, торговельному бізнесі; інших галузевих підприємствах малого та середнього бізнесу.

Напрям: 6.030601 "Менеджмент" (бакалавр)

Випускники напряму підготовки «Менеджмент» мають змогу працювати фахівцями різних підрозділів підприємства для підвищення його ефективності, науковими співробітниками в економічній сфері, а також керівниками в організаціях малого та середнього бізнесу. Основними об’єктами їх діяльності є управління структурними підрозділами, операційними системами та процесами в організаціях; науково-дослідна та науково- педагогічна діяльність. Крім того вони можуть працювати на посадах менеджерів у сфері фінансового лізингу, системного управління якістю, операцій з нерухомістю, соціальної та корпоративної відповідальності. Випускники магістратури "Менеджмент природоохоронної діяльності" можуть також працювати керівниками природоохоронних організацій, на посадах менеджерів як у сільському, мисливському, лісовому, рибному та водному господарствах, так і менеджерами екологічних систем, в агробізнесі, будівництві та промисловості.