НІКІТІН Валерій Георгійович

Матеріал з Wikiситет
Версія від 23:05, 1 листопада 2015, створена ПУХНАСТИЙ ЗАЯ (обговорення | внесок) (Створена сторінка: thumb|НІКІТІН Валерій Георгійович == Біографія == Народився - 4 травня 1950 року.<br>...)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
НІКІТІН Валерій Георгійович

Біографія

Народився - 4 травня 1950 року.

У 1972 році закінчив Український інститут інженерів водного господарства.

Тема дисертації: Удосконалення шнекових землерийних робочих органів шнекороторних каналокопачів.

Загальний стаж роботи 43 роки, у тому числі науково-педагогічний - 38 років.

Нікітін Валерій Георгійович працює у Національному університеті водного господарства та природокористування з 1972 року. У 1988 році захистив дисертацію і отримав вчений ступінь кандидата технічних наук, а в 1992 році затверджений у вченому званні доцента по кафедрі будівельних, дорожніх, меліоративних машин і обладнання НУВГП.

Наукові праці

Автор 72 наукових та методичних праць, 29 патентів і авторських свідоцтв. Значна частина винаходів впроваджена у виробництво зі значним економічним ефектом.

Є співавтором навчального посібника “Обладнання підприємств виробництва будівельних матеріалів” і підручника “Машини водогосподарського будівництва”. З 1998 р. виконує обов’язки заступника завідувача кафедри.

В 1998 р. відкрив спеціальність 6.090220 “Обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів”. Спеціальність акредитована і ліцензована на четвертий рівень акредитації.

Напрямок наукової діяльності: Дослідження робочих процесів машин і обладнання для водного господарства.

Бере активну участь у впровадженні кредитно-трансферної системи на кафедрі. Виконує наукові дослідження у рамках кафедральної державної бюджетної тематики. Ним створені нові техногенно-екологічні енергозберігаючі технології зведення водної рослинності в водоймах і каналах. Ведуться роботи по їх реалізації у виробництво.

Є висококваліфікованим досвідченим фахівцем, керівником курсових, дипломних, магістерських та наукових студентських робіт, багато з яких визнавалися кращими.

Здійснював підготовку трьох аспірантів, дисертації яких близькі до завершення.

Бере активну участь в житті факультету, є членом науково–методичної комісії МОНУ з Підйомно-транспортних, будівельних, дорожніх, меліоративних машин і обладнання, науково-методичної комісії напрямку підготовки студентів.

Проводить велику виховну роботу серед студентів як заступник завідувача кафедри і куратор академічної групи. Користується повагою серед студентів та викладачів.

Систематично здійснює підвищення професійної кваліфікації.

Захоплення: фотографування, рибалка.