Прокопчук Андрій Володимирович

Матеріал з Wikiситет
Версія від 23:29, 31 жовтня 2015, створена Микола Ушаков (обговорення | внесок) (Створена сторінка: ==Біографія== thumb|Прокопчук Андрій Володимирович Народився 13 листопада 1984 рок...)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Біографія

Прокопчук Андрій Володимирович

Народився 13 листопада 1984 року в місті Дубно Рівненської області.

В 2002 році закінчив загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №7 міста Дубно. У тому ж році вступив до Українського державного університету водного господарства та природокористування (з 2004 ‑ Національний університет водного господарства та природокористування).

У 2006 році закінчив військову кафедру при Національному університеті водного господарства та природокористування та отримав кваліфікацію командира інженерно-технічного взводу.

В 2007 році з відзнакою закінчив Національний університет водного господарства та природокористування і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Геоінформаційні системи і технології» та здобув кваліфікацію інженера-геоінформатика.

У 2008 році з відзнакою закінчив навчання у Національному університеті “Львівська політехніка”, отримав повну вищу освіту за спеціальністю “Геодезія” (спеціалізація “Космічна геодезія”) та здобув кваліфікацію магістр з геодезії, картографії та землевпорядкування.

З 2007 до 2008 року працював інженером галузевої науково-дослідної лабораторії геодинаміки та геоінформатики Національного університету водного господарства та природокористування.

2008-2013 роках працював асистентом кафедри землеустрою, геодезії та геоінформатики Національного університету водного господарства та природокористування. В 2013 переведений на кафедру геодезії та геоінформатики.

В 2007 році брав участь у виконанні науково-дослідної роботи №4-46 “Оцінка і прогнозування просторових рухів земної поверхні та будівель м. Кузнецовська на основі геодезичних спостережень” . В тому ж році отримав сертифікат про підвищення кваліфікації з основ Болонського процесу та кредитно-модульної системи організації навчального процесу. Місце отримання – Національний університет водного господарства та природокористування.

Навесні 2012 року проходив стажування в ДНВП «Рівнегеокадастр».

Навчально-методичні праці

  • Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Планування та управління ГІС-проектами» студентами напряму підготовки 6.080101 «Геодезія, картографія та землеустрій» / О. А. Лагоднюк, А. В. Прокопчук, В.Р. Ревуцький. – Рівне: НУВГП, 2012. – 30с.;
  • Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Геоінформаційний аналіз даних дистанційного зондування Землі» студентами напряму 6.080101 «Геодезія, картографія та землеустрій» професійного спрямування «Геоінформаційні системи і технології»/ А.М. Лагоднюк, А.В. Прокопчук. - Рівне: НУВГП, 2013.- 30 с.;
  • Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Транспортно-навігаційні ГІС» для студентів спеціальності 7.08010105, 8.08010105 «Геоінформаційні системи і технології»/ А.В. Прокопчук, В.М. Корбутяк - Рівне. – НУВГП. – 2013. – 40 с.
  • Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Геодезія». Частина ІI: «Полігонометрія» студентами напряму підготовки 6.080101 «Геодезія, картографія, землеустрій» / О.А. Лагоднюк, А.В. Прокопчук. Р.С. Німкович, - Рівне. – НУВГП. – 2013. – 48 с.


E-mail

a.v.prokopchuk@nuwm.edu.ua