Середа Володимир Володимирович

Матеріал з Wikiситет
Версія від 20:50, 31 жовтня 2015, створена Микола Бондарчук (обговорення | внесок) (Створена сторінка: == Біографія == thumb|Середа Володимир Володимирович У 2005 році закінчив Національ...)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Біографія

Середа Володимир Володимирович

У 2005 році закінчив Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» за спеціальністю «Теплоенергетика» та здобув кваліфікацію інженер-енергетик.

З 2005 по 2012 роки працював асистентом на кафедрі теплоенергетики та машинознавства.

З 2012 року – старший викладач кафедри теплоенергетики та машнознавства.

Проводить практичні і лабораторні заняття з таких дисциплін: «Теплотехнологічні процеси і установки», «Системи виробництва і розподілу енергоносіїв», «Технічна термодинаміка», «Тепломасообмін», «Проектування теплоенергетичних установок».

Пройшов підвищення кваліфікації в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» на кафедрі теоретичної і промислової теплотехніки в 2011 р.

Веде наукові пошуки за напрямом «Технічна теплофізика та промислова теплоенергетика», наукові інтереси – теплообмінні процеси при конденсації всередині горизонтальних труб теплообмінних апаратів». Має 14 наукових робіт, з них 3 у фахових виданнях. У 2011 р. опублікована робота англійською мовою в міжнародному фаховому журналі «Труды Академэнерго», який видається дослідницьким центром проблем енергетики в м. Казань, Росія.

Приймав участь у 10 міжнародних науково-практичних конференціях, які проходили у м. Києві (НТУУ «КПІ», Національний авіаційний університет, Інститут технічної теплофізики НАН України), м. Одеса (Одеська державна академія холоду) і м. Чернігів (Чернігівській державний технічний університет). У 2011 р. брав участь у XV міжнародній конференції «Явища переносу у двохфазному потоці» яка відбувалася в Інституті хімічного машинобудування Болгарської академії наук (м. Сонячний берег, Болгарія).

Видав 8 методичних вказівок і 2 навчальні посібники з грифом НУВГП:

  • Теплоенергетичні установки: розрахунок і проектування.
  • Теплотехнологічні процеси і установки. Розділ «Установка сушильна тунельна». Практикум.