Осадчий Сергій Дмитрович

Матеріал з Wikiситет
Версія від 20:00, 31 жовтня 2015, створена Микола Бондарчук (обговорення | внесок) (Створена сторінка: == Біографія == thumb|Осадчий Сергій Дмитрович У 1984 р. закінчив УІІВГ за спеціальн...)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Біографія

Осадчий Сергій Дмитрович

У 1984 р. закінчив УІІВГ за спеціальністю “Гідротехнічне будівництво річкових споруд і гідроелектростанцій” і був направлений на роботу в “Укргідропроект” ім. С.Я. Жука, де пройшов шлях від інженера до першого заступника генерального директора ПАТ “Укргідропроект”.

Його виробнича діяльність за час роботи в інституті “Укргідропроект”, з 1984 р., пов’язана з проблемами розробки і обґрунтування об’єктів гідроенергетичного та комплексного використання водних ресурсів річок. 1993-1994 рр. – закордонне відрядження до В’єтнаму, в період 1994-1999 рр. – керівник групи, в 1999-2005 рр. – заст. ГІПа, ГІП по проектуванню Се Сан 3А (СРВ), 2005-2011 рр. – технічний директор ПАТ “Укргідропроект”, з 2011 р. – перший заступник генерального директора.

За його участю та керівництва були розроблені і впроваджені технічні рішення при проектуванні і будівництві Ташлицької ГАЕС у складі Південно-Українського енергокомплексу, Канівської ГАЕС, реконструкції ГЕС Дніпровського каскаду в Україні, об'єктів вітроенергетики, ГЕС Тхак Мо, Кан Дон, Се Сан в Соціалістичній республіці В’єтнам та ін.

Брав активну участь у проектуванні і пускових роботах унікальної Дністровської ГАЕС. Відповідає за новий напрямок в роботі “Укргідропроекту”, як використання вітрової та хвильової енергії в одній енергоустановці.

Має авторські свідоцтва та ряд публікацій у періодичній пресі.

Нагороджений знаком “Відмінник енергетики України”, Почесною грамотою Мінпаливенерго України. У 2012 р. присвоєно звання “Почесний енергетик України”.

За забезпечення пуску першого агрегата Дністровської ГАЕС в експлуатацію в 2009 р. нагороджений Подякою Кабінету Міністрів України. Занесений до енциклопедії “Гідроенергетики Росії та СНД”.